Była łysina, był krawat Ajaksu, ale... to nie ten trener! Gruba wpadka klubu MLS

Jaap Stam został nowym trenerem FC Cincinnati. A jego nowy klub już zaliczył pierwszą wpadkę, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie Jaapa Stama, który nie jest Jaapem Stamem.

Z pozoru wszystko się zgadzało: była łysina, był nawet krawat Ajaxu. Ale tylko z pozoru, bo kibice szybko wychwycili, że coś tu nie gra. Że brakuje choćby charakterystycznego znamienia na czole Stama. I rozszyfrowali, że na zdjęciu to wcale nie jest Stam, a Tinus van Teunenbroek, trener juniorów Ajaxu.

Zobacz wideo Polish Esport Cup 2020 - podsumowanie pierwszego tygodnia cz.1

Było już za późno

Błąd szybko został naprawiony w kolejnej grafice, ale było już za późno. Bo internauci od razu podchwycili tę pomyłkę. Tak samo inne kluby MLS, ale nie tylko, które do gratulacji, już pod właściwym zdjęciem, same zaczęły dołączać takie zdjęcia:

Stam w FC Cincinnati jest następcą Rona Jansa, który opuścił klub MLS po tym, jak został oskrżony o użyciu rasistowskiego sformułowania. Stam podpisał kontrakt do grudnia 2021 roku (zawarto w nim opcję przedłużenia o kolejny sezon). W zespole występuje jeden Polak - Przemysław Tytoń.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: