Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Leo Messi wziął udział w nowym wyzwaniu! Kibice zszokowani. "Mam ochotę wymiotować" [WIDEO]

Leo Messi wywołał szok u swoich fanów, gdy wziął udział w filmie, w którym pokazał, jak całuje się ze swoją żoną. - Mam ochotę zwymiotować po tym wideo z pocałunkiem Messiego - napisał jeden z widzów pod filmem.

Leo Messi wziął udział w filmie nagranym przez muzyka z Portoryko, który pokazał 113 pocałunków ludzi z całego świata, nagranego z powodu pandemii koronawirusa. Oprócz Messiego w nagraniu pojawił się także m.in. Paulo Dybala, który po długiej walce pokonał koronawirusa.

Zobacz wideo "Niech Adamek zrobi imprezę na pożegnanie. Po co ma boksować?"

Pocałunek Messiego ze swoją żoną wywołał jednak wielkie oburzenie. - Mam ochotę zwymiotować po tym wideo z pocałunkiem Messiego - napisał jeden z widzów w komentarzach pod filmem. - Messi nigdy wcześniej nie całował swojej żony? Co to jest? - pisał inny. Niektórzy dodają zaś, że wideo nagrywał pewnie syn Messiego Thiago, który musiał patrzeć na całujących się rodziców.

 

Pojawiły się także żartobliwe komentarze. - Fani Ronaldo tacy są. Uważają, że Ronaldo może całować lepiej od Messiego - napisał jeden z komentujących. Inny stwierdził wprost, aby twórca przestał publikować wideo z pocałunkiem Messiego.

Przeczytaj także: