Zlatan przyłapany z cackiem za ponad 2 mln euro! "Zwykła osoba nie może go kupić"

Zlatan Ibrahimović kolejny raz pokazał, że lubi być w centrum uwagi. Szwedzki napastnik wyjechał na ulice Sztokholmu swoim najnowszym autem, Ferrari Monza SP2, które nie ma oficjalnej ceny - Szwedzi nieoficjalnie piszą o ok. 25-30 mln koron szwedzkich (ok. 2,3 - 2,8 mln euro).

Zlatan Ibrahimović to jeden z tych zawodników, którzy lubią, gdy mówi się o nich dużo i głośno. Lubi, gdy wszyscy zwracają na niego uwagę. W czasie zawieszenia rozgrywek spowodowanego pandemią koronawirusa, Szwed na boisku pokazać się jednak nie może. Dlatego postanowił przyciągnąć zainteresowanie, wyjeżdżając na ulice Sztokholmu jednym ze swoich najnowszych aut, a zdjęcie zrobił mu czytelnik "Aftonbladet", które opublikowało poniższą fotografię.

Zlatan Ibrahimović w Ferrari Monza SP2Zlatan Ibrahimović w Ferrari Monza SP2 Aftonbladet

Zobacz wideo Karbownik może grać w jednej z najlepszych lig w Europie! "Myślę, że trafi do TOP 5"

Zlatan Ibrahimović z samochodem za ponad 1,5 mln euro. "Możemy mu podziękować"

Portal expressen.se poinformował, że w sobotę po południu Ibrahimović wybrał się na przejażdżkę swoim Ferrari Monza SP2. Samochód posiadający 810 koni potrafi rozpędzić się do 100 km/h w niecałe 3 sekundy. Rozpędzenie się do 200 km/h zajmuje mu natomiast jedynie 7.9 sekundy.

- Możemy podziękować Zlatanowi, że taki samochód toczy się po ulicach Sztokholmu. To wyjątkowe auto - napisał Marcus Engstroem, redaktor naczelny "Technology World". - Nie możesz go kupić, jako zwykła osoba. Musisz być zaakceptowanym klientem Ferrari.

- To retro samochód z serii ikon. Wzorowany jest na auta wyścigowe z lat 50. i 60.. Jeśli chcesz nim jechać bardzo szybko, musisz mieć kask. Bo jeśli przy prędkości 300 km/h dostaniesz owadem, odczujesz to tak, jakbyś dostał pociskiem z pistoletu - powiedział Engstroem.

Prędkość maksymalna Ferrari, którego właścicielem jest Ibrahimović, to aż 300 km/h. Konstruktorzy auta chcieli, by jazda nim przypominała ściganie się bolidem Formuły 1Wygląd i możliwości samochodu, którym jeździ Ibrahimović, można zobaczyć w poniższym wideo:

 

Przeczytaj także:

Więcej o: