Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Słynny żałobnik chce pochować Ronaldinho, a później Maradonę i Messiego

Firma pewnego żałobnika z Ghany stała się ostatnio modna na całym świecie. Memy z tradycyjnego pogrzebu obiegają cały świat, a wideo bije rekordy popularności i ciągle jest przerabiane. Teraz jeden z jego bohaterów zdradził, że w przyszłości chciałby poprowadzić do grobu Ronaldinho.

W ostatnich dniach w internecie rekordy popularności bije krótki filmik z czterema mężczyznami, którzy tańczą z trumną na tradycyjnym ghańskim pogrzebie. Pod obraz podstawiona jest energetyczny utwór "Astronomia” Vicetone & Tony'ego Igy'ego. Filmik wykorzystywany jest zaś przy dość pechowych zdarzeniach. Na Twitterze powstał nawet profil poświęcony tylko takim przeróbkom.

 

Żałobnik z Ghany chciałby pochować Ronaldinho

Popularny stał się zresztą nie tylko sam profil, ale także jeden z jego bohaterów, Benjamin Aidoo. Ostatnio okazało się, że jest on wielkim kibicem FC Barcelony, a jego ulubionym piłkarzem jest Leo Messi. Teraz żałobnik zdradził, że jednego z najlepszych piłkarzy w historii katalońskiego klubu, Ronaldinho, chciałby zanieść do grobu, towarzysząc mu w "ostatniej drodze". 

- Wszystkim życzę oczywiście długiego życia, ale gdybym miał taką szansę, chciałbym doprowadzić Ronaldinho do jego ostatniego domu. Później Diego Maradonę i wreszcie Leo Messiego - przyznał Aidoo.

I dodał: "Ronaldinho byłby hołdem od tancerza, którym jestem, dla tancerza, którym on był na boisku".

Przeczytaj także: