Arjen Robben może wrócić do piłki! Otrzymał ofertę z brazylijskiego klubu

Jak donosi "Globo Esporte", Arjen Robben może powrócić na piłkarskie boiska! Zdaniem brazylijskich mediów, Holender otrzymał ofertę od Botafogo, występującego w lidze brazylijskiej.

Arjen Robben nie gra profesjonalnie w piłkę nożną od zakończenia sezonu 2018/2019. W kwietniu został zapytany, czy tęskni za powrotem do gry. - Co jakiś czas powraca do mnie ta myśl. Żyjemy w bardzo dziwnych czasach i gdy ktoś mówi o wznowieniu rozgrywek, myślę "może teraz". Ale to zawsze tak wygląda, bo jestem tylko sportowcem - podkreślił Holender.

Zobacz wideo Piekarski: Jak czasem słyszę ministra Szumowskiego... Ludzie mogą złapać się za głowę

Jak informuje "Globo Esporte", Robben otrzymał ofertę powrotu do gry w piłkę. Holender miałby występować w barwach brazylijskiego Botafogo. - Powrót po długiej przerwie byłby oczywiście obarczony ryzykiem. Spróbowałem kontaktu z Robbenem i otrzymałem odpowiedź. Jest szczęśliwy, że Botafogo się nim zainteresowało - zdradził Ricardo Rotenberg, wiceszef Botafogo.

- Robben to fantastyczny zawodnik, mój idol. Wiemy, że byłoby mu trudno, bo od dawna nie grał i mógłby zarobić co najmniej cztery razy więcej w innych klubach - dodał Rotenberg. Robben w swojej karierze występował w m.in. Bayernie Monachium, Realu Madryt, Chelsea, PSV Eindhoven.

Przeczytaj także:

Więcej o: