Sebastian Villa ma zakaz opuszczania kraju. "Straciłam ciążę przez to, jak mocno mnie pobił"

Sąd w Argentynie zakazał Sebastianowi Villi opuszczania kraju, bojąc się, że wróci on do Kolumbii. Decyzja ma związek z oskarżeniami o znęcanie się nad swoją dziewczyną. Daniela Cortes zdradziła w rozmowie z Cronica TV, że skutkiem pobicia była stracona ciąża.

23-latek został publicznie oskarżony zaledwie kilka dni temu, gdy jego dziewczyna opublikowała w internecie szokujące nagranie. - Nie mogę już tego znieść. Muszę coś wam powiedzieć. Wytrzymałam dwa lata, przeżywając trudne chwile. Nęka mnie fizycznie i psychicznie. I mam na to wielu świadków. Czuję wielki ból, będąc w kraju, którego nie znam i gdzie jestem sama bez mojej rodziny. To jest prawdziwy Sebastian Villa, ten, który znęca się nad kobietami - napisała na Instagramie Daniela Cortes, dziewczyna piłkarza.

Zobacz wideo Zbigniew Boniek mocno o spekulacjach powrotu Ekstraklasy.

Sebastian Villa ma zakaz opuszczania kraju

Według niedawnych doniesień prawnicy zamierzają wnioskować o aresztowanie Villi. Jeden z nich zdradził także, jakie były powody ostatniego pobicia dziewczyny Villi. - Chciał, żeby wyszła z domu, w czasie pandemii chciał ją zostawić na ulicy. Gdy kobieta wniosła oficjalne oskarżenie, pojawiły się także inne zarzuty, m.in. o kradzieże i wymuszenia - przyznał. Teraz w sprawie pojawiły się kolejne szczegóły. Pobicie Cortes miało przerwać jej ciążę. Sąd w Argentynie zakazał piłkarzowi opuszczania kraju.

"Straciłam ciążę przez to, jak mocno mnie pobił"

- Mieliśmy kłótnię i zaczął mnie bardzo mocno bić. Kilka dni wcześniej, robiłam testy ciążowe, które wskazały pozytywny wynik. Po pobiciu pojawiło się krwawienie, a ja byłam na tyle przestraszona, że nie chciałam pójść do szpitala. W końcu ból stał się nie do zniesienia i musiałam pójść do lekarza. Zrobili mi badanie ultradźwiękami, którego wynik wskazał, że płodu już nie ma. Straciłam ciążę przez to, jak mocno mnie pobił - opisywała w rozmowie z Cronica TV, Daniela Cortes. 

Sebastian Villa to 23-letni Kolumbijczyk grający w Boca Juniors na pozycji ofensywnego skrzydłowego. W obecnym sezonie Superligi w 17 występach zdobył dwa gole i zaliczył trzy asysty. 

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.