Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"To jest prawdziwy Sebastian Villa". Nowe, wstrząsające szczegóły. "Chciał ją zostawić na ulicy"

Sąd w Argentynie zakazał Sebastianowi Villi opuszczania kraju, bojąc się, że wróci on do Kolumbii. Decyzja ma związek z oskarżeniami o to, że znęcał się nad swoją dziewczyną.

30 dni - przez taki okres Sebastian Villa nie może opuszczać terytorium Argentyny. Kolumbijczyk występujący w Boca Juniors został niedawno oskarżony przez swoją dziewczynę o przemoc fizyczną. Sąd w Argentynie boi się, że zawodnik wróci do Kolumbii, wraz ze swoimi rodakami występującymi w lidze argentyńskiej, próbującymi wynająć prywatny samolot.

Zobacz wideo Zbigniew Boniek mocno o spekulacjach powrotu Ekstraklasy.

Piłkarz Boca Juniors oskarżony o pobicie swojej dziewczyny

23-latek został publicznie oskarżony zaledwie kilka dni temu, gdy jego dziewczyna opublikowała w internecie szokujące nagranie. - Nie mogę już tego znieść. Muszę coś wam powiedzieć. Wytrzymałam dwa lata, przeżywając trudne chwile. Wybaczałam wiele słów i wiele ciosów, bo liczyłam, że się zmieni i nigdy już się nie wydarzą pewne sprawy. Boję się jednak o moje zdrowie i robię to ze strachu, ponieważ ten człowiek jest dwulicowy. Widzi się go w prasie i w telewizji, gdzie mówi rzeczowo i dojrzale, ale rzeczywistość jest inna. Nęka mnie fizycznie i psychicznie. I mam na to wielu świadków. Czuję wielki ból, będąc w kraju, którego nie znam i gdzie jestem sama bez mojej rodziny. To jest prawdziwy Sebastian Villa, ten, który znęca się nad kobietami - napisała na Instagramie Daniela Cortes, dziewczyna piłkarza.

Nowe szczegóły. "Chciał ją zostawić na ulicy"

Jak informuje "Mundo Deportivo", prawnicy zamierzają wnioskować o aresztowanie Villi. Jeden z nich zdradził także, jakie były powody ostatniego pobicia dziewczyny Villi. - Chciał, żeby wyszła z domu, w czasie pandemii chciał ją zostawić na ulicy - przyznał.

I dodał, jeszcze bardziej obciążając piłkarza: - Gdy kobieta wniosła oficjalne oskarżenie, pojawiły się także inne zarzuty - o kradzieże i wymuszenia. To obrzydliwe. Jesteśmy przyzwyczajeni, że sądy mają utrudnione działanie, ale musimy podjąć wszelkie środki, które sprawią, że nie nikt nie powstrzyma nas przed aresztowaniem.

Więcej o:
Komentarze (10)
"To jest prawdziwy Sebastian Villa". Nowe, wstrząsające szczegóły. "Chciał ją zostawić na ulicy"
Zaloguj się
 • owrank

  Oceniono 8 razy 4

  a to sa tacy naiwni, którzy myślą, że piłkarz, który jest de facto pracownikiem fizycznym, poza boiskiem różni się czymś od innych fizoli ??? to że ma miliony to jeszcze pogarsza, bo może uznać, że prokurator go nie ruszy a sędzia może być przychylniejszy

 • oloros11

  Oceniono 2 razy 2

  piłkarz - czego wy więcej oczekujecie?

 • is200

  Oceniono 1 raz 1

  Kto to k..a jest sebastian villa? i co ta informacja ma wspólnego ze sportem?!!

 • stach_79

  Oceniono 5 razy 1

  No cóż... futbolista to taki sam prymityw jak jego fani.

 • lubiejakgram

  0

  Tak się kończy najczęściej pogoń "pięknych dam" za kasą. Nawet mi jej nie jest żal, sama wdepła w to łajno przez zachłanność.

 • true_lysander

  Oceniono 5 razy -1

  Panna mówi, że wytrzymała.. dwa lata.. ale on ją upalikował, do kaloryfera przypiął? Dwa lata życia w luksusie , podróży, zachcianek. Jak jest naprawdę? Są tylko parą, nie małżeństwem, nie trzeba być ze sobą "Bo dzieci, bo kredyt". Pakujesz walizki, zostawiasz klucz i wychodzisz jeżeli druga strona okazała się być deklem/dekielką. Tego na pewno nie można wyrokować po jednym wpisie na instagramie. Poza tym, kto normalny w takiej sytuacji wrzuca fotki na instagram, zamiast zgłosić sprawę na Policję? W co gra ta panna? Co chce uzyskać? Jak nie wiemy o co chodzi.. to wiemy o co chodzi. Rośnie młoda Amber Heard? Zielone do głowy uderzyły? Daj sobie na luz panno i jak typ jest do d.. to go zostaw i wytocz sprawę w sądzie o pobicie.

 • walkirrr

  Oceniono 7 razy -1

  kogo obchodzi jakis Sebastian Villa z Kolumbii i jego flama ?

 • tomek.tw30

  Oceniono 5 razy -3

  Nowy serial argentyński z czerskiej?

 • segregator-a5

  Oceniono 3 razy -3

  Pancio Villa w odcinkach? Równia pochyła do ścieku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX