"Wytrzymałam dwa lata. Nie mogę tego znieść. To jest prawdziwy Sebastian Villa"

Wstrząsające wieści z Argentyny. Sebastian Villa, piłkarz Boca Juniors, został oskarżony przez swoją dziewczynę o pobicie. Daniela Cortes opublikowa wymowne zdjęcia i filmiki na Instagramie. - Już dłużej tego nie zniosę - powiedziała.

Sebastian Villa to 23-letni Kolumbijczyk grający w Boca Juniors na pozycji ofensywnego skrzydłowego. Były zawodnik Deportes Tolima został oskarżony o pobicie; sam nie przyznaje się do popełnienia przestępstwa.

Zobacz wideo Boniek o powrocie Ekstraklasy

- Nie mogę już tego znieść. Muszę coś wam powiedzieć. Wytrzymałam dwa lata, przeżywając trudne chwile. Wybaczałam wiele słów i wiele ciosów, bo liczyłam, że się zmieni i nigdy już się nie wydarzą pewne sprawy. Boję się jednak o moje zdrowie i robię to ze strachu, ponieważ ten człowiek jest dwulicowy. Widzi się go w prasie i w telewizji, gdzie mówi rzeczowo i dojrzale, ale rzeczywistość jest inna. Nęka mnie fizycznie i psychicznie. I mam na to wielu świadków. Czuję wielki ból, będąc w kraju, którego nie znam i gdzie jestem sama bez mojej rodziny. To jest prawdziwy Sebastian Villa, ten, który znęca się nad kobietami - napisała na Instagramie Daniela Cortes, dziewczyna piłkarza.

 

"Nie wiem, jaki był jej cel"

- Witam wszystkich. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że żyję z wieloma kobietami. Mam mamę, siostrę i kuzynki. Nie wiem, jaki był cel tego posta, bo mnie nie było nawet w domu. Wyjaśnię tę sprawę z odpowiednimi ludźmi - powiedział piłkarz.

 
Więcej o: