Tak teraz wygląda Robert Lewandowski. Nowa fryzura już robi furorę

Od kilku tygodni wszyscy znajdujemy się w domowej izolacji związanej z pandemią koronawirusa. Izolacji, z której nie są zwolnieni także sportowcy, którzy - poza treningami - nie mogą wykonywać wielu codziennych czynności. Nawet takich, jak chodzenie do fryzjera.

Wśród tych piłkarzy, którzy do fryzjera nie mogą iść, a nie zdecydowali się na strzyżenie przez żonę czy kolegę, jest Robert Lewandowski. Napastnik Bayernu Monachium pokazał się w mediach społecznościowych, gdzie zaprezentował nową fryzurę. Konkretnie zaprezentowała ją jego żona, która na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym Lewandowscy odbywają trening w domowej siłowni.

To jednak nie siłownia, a fryzura, a raczej po prostu długość włosów Lewandowskiego przykuła największą uwagę użytkowników.

Zobacz wideo Zbigniew Boniek mocno o spekulacjach powrotu Ekstraklasy. "Jeżeli mamy udawać, że gramy w piłkę, to w nią nie grajmy"

Robert Lewandowski z nową fryzurą. "Fajnie widzieć, że nie tylko my szaraczki tęsknimy za fryzjerem"

 

O tym, jak zaskoczeni nowym wizerunkiem i fryzurą Lewandowskiego byli użytkownicy świadczą komentarze niektórych z nich. - Fajnie wiedzieć, że nie tylko my szaraczki tęsknimy za fryzjerem - napisała jedna z fanek. - Robert, jaki busz na głowie! - zażartował inny użytkownik.

Więcej o: