Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Związek matki Neymara z 23-latkiem zakończony! Kobieta odkryła największą tajemnicę chłopaka

Niespełna dwa tygodnie potrwał związek matki Neymara z młodszym o 29 lat Tiago Ramosem. Nadine Goncalves zakończyła relację z brazylijskim modelem po tym, jak dowiedziała się, że ten wcześniej spotykał się też z mężczyznami.

Niespełna dwa tygodnie temu media zszokowało zdjęcie Neymara. Brazylijczyk opublikował fotografię swojej matki z Tiago Ramosem, czyli 23-letnim modelem, jej partnerem. - Bądź szczęśliwa mamusiu, kocham cię - napisał Neymar pod zdjęciem pary, które pojawiło się w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo

Matka Neymara zerwała z młodszym o 29 lat modelem

Jak poinformowały media, Ramos oraz matka gwiazdora PSG - 52-letnia Nadine Goncalves - już się nie spotykają. Kobieta zakończyła związek po tym, jak okazało się, że młodszy o 29 lat Ramos, wcześniej spotykał się też z mężczyznami.

Ramos miał spotykać się m.in. z prywatnym kucharzem Neymara - Mauro - oraz znanym, brazylijskim aktorem, Carlinhosem Maią. Dzięki pierwszemu z nich 23-latek miał poznać matkę Neymara. Model, po tym jak został wyrzucony z domu Nadine Goncalves, miał wrócić do własnej rodziny, z którą obecnie przebywa.

Ramos pochodzi z brazylijskiego stanu Pernambuco. Prywatnie zna się z Neymarem. Gościł u niego kilkukrotnie w Paryżu. Był widziany m.in. na jego 28. urodzinach, które piłkarz w lutym hucznie obchodził w paryskim klubie Yoyo.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .