Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zlatan Ibrahimović zaszalał. Wydał ponad 12 mln złotych

Zlatan Ibrahimović nabył działkę leśną za 30 mln koron szwedzkich (ok. 12,5 mln zł). Piłkarski gwiazdor posiada kilka nieruchomości w swojej ojczyźnie.

Zainteresowanie Zlatana Ibrahimovicia polowaniem i życiem na świeżym powietrzu jest w Szwecji szeroko opisywane. 38-latek nabył kolejną nieruchomość w regionie Jämtland. Tym razem chodzi o działkę leśną za 30 mln koron szwedzkich. Nowy teren sąsiaduje z jego nieruchomością w Tvärådalen. 

Zobacz wideo Zlatan Ibrahimović i

Zlatan Ibrahimović i jego nieruchomości

Szwedzkie media szacują, że nowa działka ma 1000 hektarów. Były gwiazdor Milanu miał dokonać zakupu przebywając w Los Angeles. Ibrahimović posiada także w Jämtland trzypoziomową willę w Are oraz domek letniskowy w Offerdalsfjällen. 

Agent nieruchomości Niklas Berntzon zachwyca się zwłaszcza willą Ibrahimovicia. - Mógłby mieszkać w Aspen w Kolorado, a woli tu mieć domek. Dyskretny z magicznymi widokami i elegancko położony w pobliżu hotelu Stordalen - wspomina. W piwnicy piłkarz wraz z rodziną trzymają narty, na parterze o powierzchni 139 metrów kwadratowych są łazienka, salon i geotermalna pompa ciepła, która ogrzewa willę. 

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .