David Beckham chce piłkarza Realu! Hit transferowy. Perez nie będzie robił problemów

David Beckham chciałby kupić Jamesa Rodrigueza do swojej drużyny Inter Miami. Anglik skontaktował się z Florentino Perezem. Prezydent Realu Madryt nie będzie robił problemów przy transferze Kolumbijczyka - podaje goal.com

Jak podają media David Beckham, chce pozyskać Jamesa Rodrigueza do swojego klubu. Anglik chce w klubie z Miami stworzyć potęgę ligi MLS. Po wstępnych rozmowach Florentino Perez przyznał, że nie zamierza robić problemów przy odejściu 28-latka. 

Zobacz wideo

James Rodriguez w Inter Miami? Perez nie będzie robił problemów

David Beckham chciałby pozyskać pomocnika Realu Madryt ze względu na kilka czynników. Właściciel Interu Miami chciałby wykorzystać talent pomocnika i budować pod niego drużynę na zbliżający się sezon w MLS. David Beckham na transfer piłkarza patrzy także pod kątem marketingowym. Anglik chciałby wykorzystać popularność Jamesa Rodrigueza w USA do rozwoju swojego klubu.

W obecnej sytuacji Real Madryt mierzy się z problemami finansowymi. Dodatkowe środki znacznie poprawiłyby sytuację ekonomiczną Królewskich. Florentino Perez ma szczególny problem z Garethem Balem oraz Jamesem Rodriguezem, którzy są najlepiej opłacanymi zawodnikami w klubie

O odejściu Jamesa Rodrigueza hiszpańskie media spekulują od kilku tygodni. Kolumbijczyka przypisywano już do Napoli, Juventusu, Manchesteru United czy Evertonu. Kolumbijczyk w obecnym sezonie zagrał tylko w 13 meczach. Obecny kontrakt pomocnika obowiązuje do czerwca 2021 roku. 

Więcej o: