Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Lokomotiwu Moskwa zmarł podczas treningu. Rosyjski klub w żałobie

Innokientij Samochwałow zmarł podczas indywidualnego treningu w poniedziałek - poinformował Lokomotiw Moskwa. Choć klub oficjalnie nie przekazał informacji o przyczynie śmierci 22-latka, prawdopodobną przyczyną zgonu było zatrzymanie akcji serca.

Innokientij Samochwałow zmarł w poniedziałek podczas treningu indywidualnego. - Okoliczności śmierci piłkarza są obecnie wyjaśniane. Był miłym i sympatycznym człowiekiem. Jego śmierć spowodowała wielki smutek w naszej rodzinie - napisano w oficjalnym komunikacie klubu. 

Zobacz wideo

Aleksiej Griszyn, trener Samochwałowa w Lomotiwie-Kazance, trzecioligowej drużyny rezerw, w której grał Rosjanin, powiedział w rozmowie z agencją R-Sport, że przyczyną zgonu miało być zatrzymanie akcji serca. 22-letni piłkarz nie zdążył zadebiutować w pierwszej drużynie Lokomotiwu, gdzie aktualnie grają Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus.

- To okropne... Jeśli lekarze pozwolili mu trenować, to oznacza, że prawdopodobnie nie miał żadnych problemów ze zdrowiem - dodał Griszyn. Samochwałow był wychowankiem Lokomotiwu. Wraz z zespołem odnosił sukcesy w rozgrywkach juniorów. Pozostawił żonę i syna. 

Przeczytaj także: