Polak idealnym kandydatem dla klubu Stevena Gerrarda! Niespodziewane nazwisko

Adam Dźwigała jest jednym z idealnych kandydatów do wzmocnienia obrony Rangers FC. Portal glasgowlive.co.uk umieścił Polaka na liście piłkarzy, którym powinien przyjrzeć się Steven Gerrard, poszukujący nowych defensorów.

Steven Gerrard poszukuje zawodników, którzy w letnim oknie transferowym wzmocnią defensywę jego klubu - informuje portal glasgowlive.co.uk. Menedżer Rangers FC konkretnych kandydatów do sprowadzenia jeszcze nie ma, dlatego ich listę postanowił zrobić szkocki dziennikarz, który niespodziewanie umieścił na niej Polaka, Adama Dźwigałę.

Zobacz wideo Sportowa rozmowa dnia. Z Tomaszem Pasiecznym - skautem Arsenalu , rozmawia Dawid Szymczak

Polak wśród idealnych kandydatów do wzmocnienia klubu Stevena Gerrarda! Niespodziewane nazwisko

Zdaniem dziennikarza portalu glasgowlive.co.uk, Grahama Ruthvena, Gerrard, który poszukuje nowych obrońców, powinien przyjrzeć się m.in. Scottowi McKennie, Ethanowi Pinnockowi, Johnowi Souttarowi, Rickowi van Drongelenowi czy właśnie Adamowi Dźwigale. 24-latek, który w przeszłości występował m.in. w Wiśle Płock, Górniku Łęczna czy Lechii Gdańsk, od lipca ubiegłego roku jest zawodnikiem Desportivo Aves. W tym sezonie rozegrał 17 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których zaliczył jedną asystę.

"Adam Dźwigała może być idealnym wzmocnieniem dla Rangersów. Polski środkowy obrońca zachwyca w tym sezonie w Aves [...] Transfer do zespołu, z którym mógłby grać w europejskich pucharach, z pewnością byłby dla niego atrakcyjny" - czytamy w uzasadnieniu kandydatury Polaka.

Przeczytaj także:

Więcej o: