Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legenda Barcelony wyzywa do nowego challenge'u. Co za akrobata! [WIDEO]

Andres Iniesta opublikował na Instagramie wideo ze swoją partnerką, Anną Ortiz. Wykonując akrobatyczną sztuczkę, zachęcił do wzięcia udziału w wyzwaniu. - Razem jesteśmy silniejsi! - dodał w opisie do nagrania.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że rozgrywki sportowe niemal na całym świecie zostały zatrzymane, a sportowcy są zmuszeni do pozostania w domach. To jednak sprawia, że coraz częściej dzielą się w mediach społecznościowych różnymi formami treningu, które mają pomóc im przetrwać okres, gdy nie mogą w pełni pracować nad swoją formą.

Andres Iniesta opublikował na Instagramie nagranie, w którym wraz ze swoją partnerką wykonują akrobatyczną sztuczkę. Zachęcił także do wzięcia udziału w challenge, polegającym na wykonaniu podobnego ćwiczenia w domu. - Razem jesteśmy silniejsi! Teraz bardziej niż kiedykolwiek nadszedł czas, by nastrajać się pozytywnie i połączyć siły. Dołącz do wyzwania! - napisał Hiszpan w opisie pod nagraniem.

Zobacz wideo Andreas Iniesta w nowym wyzwaniu ze swoją żoną

Andres Iniesta to legenda FC Barcelony. Hiszpan występował w tym klubie w latach 2002-2018, rozgrywając łącznie aż 442 spotkania, w których zdobył 35 bramek. Aż dziewięciokrotnie w tym czasie zdobył tytuł mistrza Hiszpanii, czterokrotnie wygrał Ligę Mistrzów. Z reprezentacją Hiszpanii zdobył dwa tytuły mistrza Europy oraz tytuł mistrza świata.

Przeczytaj także: