23-letni partner matki Neymara był piłkarzem. "Wspaniały atleta. Fizyczne monstrum"

Tiago to raczej małomówny gość. Wiele czasu spędzał na swoim telefonie i mediach społecznościowych. Bardzo dużą uwagę przykładał do swojego wyglądu. [...] Od zawsze interesowały go starsze kobiety - czytamy o Tiago Ramosie, nowym chłopaku mamy Neymara, w dzienniku "Marca".

Brazylijskie media od soboty rozpisują się o nowym związku matki Neymara. Nie było pewnie w tym nic dziwnego, ani tym bardziej szokującego, gdyby nowy partner 52-letniej Nadine Goncalves nie był młodszy od jej syna o pięć lat. - Bądź szczęśliwa mamusiu, kocham cię - napisał Neymar pod zdjęciem pary, które pojawiło się w mediach społecznościowych.

Tiago Ramos. Kim jest nowy chłopak mamy Neymara?

Nowym wybrankiem serca matki Neymara, która w 2016 roku rozstała się z ojcem piłkarza, jest Tiago Ramos. To 23-letni model pochodzący z brazylijskiego stanu Pernambuco. Prywatnie zna się z Neymarem. Gościł u niego kilkukrotnie w Paryżu. Był widziany m.in. na jego 28. urodzinach, które piłkarz w lutym hucznie obchodził w paryskim klubie Yoyo. 

Zobacz wideo

Dziennik "Marca" poświęcił mu artykuł. Hiszpańscy dziennikarze przypominają, że Tiago był zawodnikiem Ferroviario de Fortaleza, który występował w brazylijskiej lidze Serie C (trzeci poziom rozgrywkowy), ale w styczniu trafił do Villafranca de los Barros z regionalnej ligi (piąty poziom rozgrywkowy).

- Wspaniały atleta. Fizyczne monstrum. Prawda jest taka, że o taktyce niewiele wiedział, a i techniki nie miał, ale pod względem fizycznym wyglądał świetnie - mówi w rozmowie z "Marką" trener José Manuel Cisneros 'Pana'.

Szkoleniowiec dodaje: - Tiago to raczej małomówny gość. Wiele czasu spędzał na swoim telefonie i mediach społecznościowych. Bardzo dużą uwagę przykładał do swojego wyglądu. Już gdy go poznaliśmy, to pamiętam, że miał znacznie starszą dziewczynę. Miała 40 lat, więc była niemal dwa razy starsza, ale skoro są szczęśliwi...

Koledzy z drużyny dodają, że Tiago zawsze lubił starsze dziewczyny, ale początkowo myśleli, że zdjęcie z mamą Neymara to fotomontaż. Teraz jednak wszyscy kibicują ich związkowi.

Więcej o: