Niesamowity rzut karny. Napastnik ośmieszył bramkarza. Niezwykłe nagranie [PAMIĘTACIE?]

Eric Bautheac w meczu australijskiej A-League pokonał bramkarza rywala w niecodzienny sposób. Media już nazwały to uderzenie "fałszywym Panenką". Pamiętacie? Dziś przypominamy ten niesamowity strzał.

"Pamiętacie?" to cykl, w którym przypominamy ciekawe, niecodzienne, dziwne zdarzenia ze świata sportu - codziennie po jednym

Eric Bautheac w meczu australijskiej A-League Brisbane Roar - Adelaide United (3:5) wykonał w 61. minucie rzut karny. Uczynił to w niecodzienny sposób. Tylko spójrzcie:

31-letni Bautheac podszedł do "jedenastki" i uderzył piłkę po ziemi w sam środek bramki. Zmylił w ten sposób golkipera gości, który rzucił się w róg i nie był w stanie zatrzymać tego lekkiego strzału. Gol ten ostatecznie nic gospodarzom nie dał, bo przegrali oni to spotkanie 3:5.

Bautheac przed wyjazdem do Australii grał w lidze francuskiej. Był zawodnikiem Lille, Nicei i Dijon. We wrześniu 2017 roku został zawodnikiem Brisbane Roar. W tym sezonie strzelił dla swojej drużyny 7 bramek, a do tego dołożył 6 asyst.

Przeczytajcie również:

Więcej o: