85-latka podbija internet! "To legenda. Niech ktoś podpisze z nią kontrakt" [WIDEO]

Telewizja ITV wstawiła na swoje konto na Twitterze filmik z kompilacją bramek, jakie w swoim ogródku strzeliła jeżdżąca na wózku 85-latka Violet Slater. Film widziały tysiące internautów, którzy są zaintrygowani jej postacią. "Niech ktoś podpisze z nią kontrakt!" - komentują.

85-letnia Slater stwierdziła, że nawet epidemia koronawirusa nie może jej zabrać radości z gry w piłkę nożną. W filmiku opublikowanym na profilu telewizji ITV na Twitterze jeżdżąca na wózku inwalidzkim kobieta strzela piękne gole w swoim ogródku. Trzy razy trafiła w sam róg bramki. 

Zobacz wideo To jest wojna milionerów z miliarderami!

85-latka podbija internet! Strzela piękne gole, choć jeździ na wózku!

Po ostatnim golu Slater zdecydowała się wykonać słynną cieszynkę. Udawała Włocha Fabrizio Ravanelliego, który po swoich bramkach dla Juventusu, Lazio, czy Middlesbrough naciągał sobie na twarz koszulkę i biegał z wyprostowanymi ramionami, udając samolot. 

Wyczyny 85-latki z Telfordu podbijają internet, a oglądający filmik są zaintrygowani kobietą. "To legenda" - napisał dyrektor telewizji ITV, podając dalej kompilację. "Niech ktoś podpisze z nią kontrakt!" - zachęca natomiast portal thesportsman. Jej wnuk, Kodi Slater prowadzi konto na Instagramie - to na nim opublikował filmiki z wyczynami swojej babci. 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: