Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ronaldinho nagrał film w więzieniu. Przedstawia swojego współwięźnia [WIDEO]

Ronaldinho nadal przebywa w więzieniu w Paragwaju. Tym razem w mediach społecznościowych pojawił się film nagrany przez Brazylijczyka, w którym przedstawia swojego współwięźnia, z którym często gra w piłkę nożną.

Ronaldinho nadal przebywa w więzieniu w Paragwaju, po tym, gdy posługiwał się fałszywym paszportem. Tam obchodził także swoje 40. urodziny. Brazylijczyk wykorzystuje fakt, że w zakładzie karnym może uprawiać sport, przez co do sieci regularnie trafiają nagrania z nim w roli głównej.

Zobacz wideo Mroczek: Normalne rodziny nie zarabiają takich pieniędzy, ale piłkarze działali w innej rzeczywistości

Ronaldinho nagrał film ze współwięźniem

Tym razem w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie Brazylijczyka z jego współwięźniem, którego nazywa Pablo. Obydwaj często grają w piłkę, co Ronaldinho podkreślił w nagraniu. - Witam wszystkich, rodzinę Moraes. Jestem tutaj z moim kolegą, Pablo. Spędzamy czas razem, on gra bardzo dobrze. Za chwilę znów zagramy razem - podkreślił brazylijski piłkarz w nagraniu.

Ostatnie miesiące nie są zbyt szczęśliwe dla Ronaldinho. Pod koniec 2018 roku brazylijski urząd skarbowy chciał odebrać od niego długi wobec państwa, ale była gwiazda Barcelony opróżniła konto niemal do zera. Dlatego policja zajęła część jego majątku, m.in.: luksusowe samochody oraz dzieła sztuki. Z kolei w lipcu ubiegłego roku brazylijski sąd zablokował 57 nieruchomości piłkarza, a dodatkowo zatrzymane zostały jego paszporty. Powodem były niezapłacone podatki i grzywny.

Brazylijczyk zakończył karierę na początku 2018 roku, choć ostatni mecz rozegrał niemal pięć lat temu w brazylijskim Fluminense. Wcześniej Ronaldinho grał m.in. w PSG, Barcelonie i Milanie. W 2005 roku otrzymał Złotą Piłkę dla najlepszego piłkarza roku. Przez wielu kibiców był uznawany za jednego z największych artystów futbolu.

Przeczytaj także: