Nie żyje Radomir Antić. Były trener Realu, Barcelony, Atletico. Tragiczna wiadomość z Hiszpanii

Nie żyje Radomir Antić, były szkoleniowiec m.in. Realu Madryt, Atletico czy Barcelony. Serb miał 71 lat. O jego śmierci poinformowało Atletico Madryt w specjalnym komunikacie. Hiszpańskie media podają, że przyczyną jego śmierci było zakażenie koronawirusem.

Atletico Madryt poinformowało w poniedziałek, że w wieku 71 lat zmarł Radomir Antić. - Sportowa rodzina opłakuje odejście jednego z naszych legendarnych trenerów: Radomira Antica. Zawsze będziesz w naszych sercach. Spoczywaj w pokoju - napisał madrycki klub na Twitterze. Oficjalna przyczyna śmierci legendarnego trenera nie została jeszcze ujawniona, ale hiszpańskie media -  Onda Cero i Record -  informują, że jej powodem było zakażenie koronawirusem.

Radomir Antić - legendarny trener

Radomir Antić to były serbski piłkarz, a później trener. W swojej piłkarskiej karierze grał m.in w: Partizanie Belgrad, Fenebahce, Realu Saragossa i Luton Town. Karierę zakończył w 1984 roku. Później rozpoczął karierę trenerską. Jego pierwszym klubem był Real Saragossa. Później pracował jeszcze w Realu Madryt, Realu Oviedo, Atletico Madryt, FC Barcelonie, Celcie Vigo, reprezentacji Serbii i dwóch chinskich klubach: Shandong Luneng i Hebei China Fortune. Od 2015 roku przebywał na trenerskiej emeryturze.

Przeczytaj również:

Więcej o: