Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Do sieci trafiło kolejne nagranie z odsiadki Ronaldinho w więzieniu [WIDEO]

Ronaldinho wciąż przebywa w paragwajskim więzieniu. Tym razem do internetu wypłynęło nagranie, na którym Brazylijczyk gra z pozostałymi osadzonymi w tzw. siatkonogę.

Dwa tygodnie temu Ronaldinho został zatrzymany w Paragwaju pod zarzutem posiadania fałszywego dokumentu tożsamości. Policja zatrzymała również jego brata - Roberto. Brazylijczycy posługiwali się paragwajskimi paszportami. Ronaldinho przebywa w więzieniu, gdzie dla zabicia czasu osadzeni uprawiają dużo sportu. Kilka dni temu Ronaldinho pokazał kilka sztuczek na futsalowym turnieju, a teraz do sieci trafiło nagranie, na którym Brazylijczyk gra w tzw. siatkonogę. 

Zobacz wideo Kibice torpedują plany dokończenia ekstraklasy. Prezes Lecha odpowiada: Pandemia się skończy

Ronaldinho wiecznie w tarapatach

Ostatnie miesiące nie są zbyt szczęśliwe dla Ronaldinho. Pod koniec 2018 roku brazylijski urząd skarbowy chciał odebrać od niego długi wobec państwa, ale była gwiazda Barcelony opróżniła konto niemal do zera. Dlatego policja zajęła część jego majątku, m.in.: luksusowe samochody oraz dzieła sztuki. Z kolei w lipcu ubiegłego roku brazylijski sąd zablokował 57 nieruchomości piłkarza, a dodatkowo zatrzymane zostały jego paszporty. Powodem były niezapłacone podatki i grzywny.

Brazylijczyk zakończył karierę na początku 2018 roku, choć ostatni mecz rozegrał niemal pięć lat temu w brazylijskim Fluminense. Wcześniej Ronaldinho grał m.in. w PSG, Barcelonie i Milanie. W 2005 roku otrzymał Złotą Piłkę dla najlepszego piłkarza roku. Przez wielu kibiców był uznawany za jednego z największych artystów futbolu.