Zlatan wybrał najlepszych piłkarzy w historii. Napastnik? Nie musicie zgadywać

Na prośbę dziennika "Marca" znani piłkarze ułożyli swoje wymarzone jedenastki. Zrobił to Zlatan Ibrahimović, który na pozycji napastnika umieścił... siebie samego. W swojej drużynie pominął m.in. Cristiano Ronaldo.

Leo Messi, Ronaldinho i Zlatan Ibrahimović - tak wygląda ofensywna trójka składu marzeń przygotowanego przez Zlatana Ibrahimovicia. Szwedzki napastnik stworzył jedenastkę wszech czasów, która została opublikowana na łamach dziennika "Marca".

Zobacz wideo Kibice torpedują plany dokończenia ekstraklasy. Prezes Lecha odpowiada: Pandemia się skończy

Zlatan Ibrahimović wybrał najlepszych piłkarzy w historii. Atak? Bez zaskoczeń

Umieszczenie w najlepszym składzie w historii samego siebie przez Ibrahimovicia nie zaskakuje. Szwed znany jest z uwielbienia własnej osoby i chwalenia swoich umiejętności. Zaskoczyć może natomiast brak Cristiano Ronaldo, który zazwyczaj wymieniany jest w gronie najlepszych piłkarzy w historii.

Zlatan Ibrahimović wybrał najlepszych piłkarzy w historii. Atak? Bez zaskoczeńZlatan Ibrahimović wybrał najlepszych piłkarzy w historii. Atak? Bez zaskoczeń marca.com

Poza wspomnianą trójką napastników, Ibrahimović postawił na Patricka Vieirę, Xaviego i Pavla Nedveda w pomocy. Obronę stworzył natomiast z Maxwella, Alessandro Nesty, Thiago Silvy i Liliana Thurama. Najlepszym bramkarzem w historii, zdaniem Ibrahimovicia, jest natomiast Gianluigi Buffon.

Więcej o: