Tomasz Smokowski zdradził kulisy odejścia z Canal +. "Chcieliśmy zejść z części uposażenia"

Tomasz Smokowski w programie "Hejt Park" na antenie Kanału Sportowego opowiedział o okoliczościach swojego odejścia z Canal Plus. - W ogóle nie chodziło o pieniądze. Z Andrzejem Twarowskim nie chcieliśmy odchodzić - powiedział Smokowski.

W piątkowy wieczór prowadzącym program "Hejt Park" na Kanale Sportowym był Tomasz Smokowski. Znany komentator został zapytany przez jednego z widzów o przyczyny odejścia z Canal Plus. Tomasz Smokowski wraz z Andrzejem Twarowskim byli twarzami sportowego pionu stacji, ale 2,5 roku temu pożegnali się z Canal Plus.

Zobacz wideo Tomasz Smokowski w

Tomasz Smokowski o okolicznościach odejścia z Canal Plus

- W ogóle nie chodziło o pieniądze. Na początku z Andrzejem Twarowskim chcieliśmy stworzyć coś takiego, czym jest teraz Kanał Sportowy. Poszedłem do ówczesnego prezesa Canal Plus, Francuza. Powiedziałem, że przepracowałem u nich ponad 20 lat. Zawdzięczam im wszystko, ale oni nam też sporo. Chcieliśmy zejść z części uposażenia, robić swoje rzeczy niezależnie od Canalu Plus i mieć w tym wolną rękę. Nie chcieliśmy odchodzić - powiedział Smokowski, który poszedł do Polsatu, w którym też już nie pracuje. Twarowski zdecydował się ostatecznie wrócić do Canal Plus.

Smokowski dodał, że nie zamierza krytykować stacji, bo dzięki niej mógł się rozwinąć i wciąż ma tam wielu kolegów. - Dalej mam tam bardzo wielu przyjaciół, z Andrzejem Twarowskim też sporo rozmawiam. Nigdy nie powiem złego słowa na tę stację - zakończył.

Więcej o: