Ronaldinho czaruje nawet w więzieniu! Są nagrania z meczu [WIDEO]

Ronaldinho znów był piłkarzem meczu! Brazylijczyk był najlepszym zawodnikiem spotkania rozegranego w paragwajskim więzieniu, w którym przebywa. Do internetu trafiło nagranie z jego popisów.

W zeszłym tygodniu Ronaldinho został zatrzymany w Paragwaju pod zarzutem posiadania fałszywego dokumentu tożsamości. Policja zatrzymała również jego brata - Roberto. Brazylijczycy posługiwali się paragwajskimi paszportami. Ronaldinho przebywa w więzieniu, gdzie osadzeni rozegrali cykliczny turniej piłkarski. Były piłkarz Barcelony udowodnił, że wciąż potrafi czarować w czasie gry. Zanotował pięć bramek i sześć asyst. Wybrano go najlepszym zawodnikiem spotkania. 

Zobacz wideo Wielki fan Lewandowskiego marnuje talent? "Jest bardzo złym człowiekiem"

Ronaldinho czarował podczas meczu rozgrywanego w więzieniu:

Do sieci trafiły nagranie z popisów Ronaldinho oraz zdjęcia z kolegami z drużyny, na których piją alkohol. 

Początkowo obowiązywała zasada, że Ronaldinho będzie miał zakaz uderzania na bramkę i będzie mógł tylko podawać, ale ustalenie to zniesiono. Jego drużyna wygrała 11:2, a zwycięzcy w nagrodę otrzymali 16-kilogramowego pieczonego prosiaka.  

Brazylijczyk zakończył karierę na początku 2018 roku, choć ostatni mecz rozegrał niemal pięć lat temu w brazylijskim Fluminense. Wcześniej Ronaldinho grał m.in. w PSG, Barcelonie i Milanie. W 2005 roku zdobył Złotą Piłkę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA