Były zawodnik Legii, mistrz Polski, będzie grał w lidze okręgowej

Budowlani Murzynowo, zespół grający w lidze okręgowej, pozyskał Michała Efira, byłego mistrza Polski z Legią Warszawa. 27-letni napastnik będzie łączył grę w piłkę z funkcją dyrektora sportowego w ekipie z województwa lubuskiego.

Budowlani Murzynowo poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że pozyskali napastnika z przeszłością w ekstraklasie.

Zobacz wideo Mioduski o reformie ekstraklasy i o Legii!

Hit transferowy Budowlanych Murzynowo

- Jak zapowiadaliśmy - tak też się stało! Największy transfer w historii naszego klubu stal się faktem. Michał Efir nowym zawodnikiem Budowlanych. Ponadto będzie pełnił również rolę dyrektora. Michał, witamy i życzymy wielu sukcesów - możemy przeczytać na oficjalnym profilu klubu na Twitterze.

Michał Efir w przeszłości występował w Legii Warszawa, z którą w sezonie 2013/14 wywalczył mistrzostwo Polski. Zagrał w niej trzy mecze. Później przeniósł się do Ruchu Chorzów. W przeszłości bronił także barw Bytovii Bytów, Lechii Tomaszów Mazowiecki, Chełmianki Chełm i Bałtyka Gdynia. Napastnik ma zaledwie 27 lat. Jego kariera została mogła się potoczyć zupełnie inaczej, ale w ciągu kilku lat aż cztery razy zrywał więzadła.

Efir już zdążył zadebiutować w barwach nowego klubu. Wystąpił w sparingu z Spójnią Ośno Lubuskie, w którym strzelił piękną bramkę. Poza grą w piłkę, napastnik będzie również dyrektorem sportowym oraz głównym koordynatorem powstającej akademii młodzieżowej. 

Nowy klub Efira gra w gorzowskiej klasie okręgowej. Po 15 kolejkach plasuje się na piątym miejscu w tabeli z 25 punktami na koncie.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: