Przyszłość Mateusza Borka w Polsacie Sport wyjaśniona. Wymowny komentarz dziennikarza

Znany komentator sportowy Mateusz Borek prawdopodobnie odejdzie z Polsatu Sport. Dziennikarz sam odniósł się do swojej przyszłości w programie "HejtPark" na "Kanale Sportowym" w serwisie Youtube.

Wiele wskazuje na to, że Mateusz Borek definitywnie pożegna się z telewizją Polsat. W czwartkowy wieczór komentator odpowiadał na pytania widzów na "Kanale Sportowym" w serwisie Youtube. Jedno z nich dotyczyło przyszłości znanego komentatora. 

Zobacz wideo

Jeden z widzów zapytał, czy Borek skomentuje jeszcze jakiś mecz w Polsacie. Odpowiedź mogła zaskoczyć. - Cytując byłego prezydenta, Lecha Wałęsę, powiem tak: „Przypuszczam, że wątpię”. Nie wszystko w życiu zależy ode mnie - powiedział wymownie dziennikarz. Siedzący obok Krzysztof Stanowski po kilku minutach dodał jednak, że Borek w przyszłości będzie jeszcze komentował mecze, co może oznaczać rychły transfer do innej telewizji. Ostatnie plotki łączą go z Telewizją Polską.  

Konflikt komentatorów ze stacją jest następstwem ich własnych projektów tworzonych w serwisie YouTube. Powstają one bez współpracy z Polsatem i są od niego niezależne. Otworzenie "Kanału Sportowego" sprawiło, że z telewizją Polsat pożegnał się już Tomasz Smokowski (jeden z czterech współwłaścicieli), a Roman Kołtoń (tworzący inny kanał - Prawda Futbolu) zapowiedział, że z Polsatem współpracować będzie jako niezależny dziennikarz. 

Więcej o: