Matka Cristiano Ronaldo przeszła operację po udarze. Piłkarz poleciał na Maderę

Dolores Aveiro, matka Cristiano Ronaldo, przeszła operację po tym, jak we wtorek rano dostała udaru - informuje dziennik "AS. Portal mirror.co.uk dodaje, że piłkarz poleciał już na rodzinną Maderę, by być blisko matki.

We wtorek rano Dolores Aveiro trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Badania potwierdziły najgorszy scenariusz, a lekarze błyskawicznie podjęli decyzję o przeprowadzeniu operacji. 65-latka przeszła operację w szpitalu Mendonca de Funchal. Jak informują portugalskie i hiszpańskie media, stan matki Cristiano Ronaldo jest stabilny, a po operacji odzyskała już ona przytomność. 

Zobacz wideo

Matka Cristiano Ronaldo przeszła operację po udarze. Piłkarz poleciał na Maderę

Portal mirror.co.uk dodał, że Ronaldo niemal od razu po otrzymaniu informacji o stanie zdrowia matki, poleciał na Maderę, by być przy niej w trudnych chwilach. Piłkarz jest bardzo zżyty z matką. Jego więź z nią wzmocniła się po śmierci ojca, a także po poważnej chorobie, jaką Dolores Aveiro przeszła w 2007 roku - wówczas wygrała walkę z rakiem piersi.

Niestety, rak dał o sobie znać kolejny raz w lutym ubiegłego roku. - Musiałam poddać się operacji drugiej piersi. Przeszłam też radioterapię, a teraz walczę o swoje życie - mówiła wówczas 65-latka. Kiedy wydawało się, że wszystko zmierza ku lepszemu, matka jednego z najlepszych piłkarzy na świecie dostała udaru,

Więcej o: