Andre-Pierre Gignac zachwyca w lidze meksykańskiej. Spektakularny gol przewrotką [WIDEO]

Andre-Pierre Gignac rozgrywa kolejny znakomity w lidze meksykańskiej. 34-letni napastnik w niedzielę w wygranym 3:0 spotkaniu Tigres z UNAM zanotował hat-tricka. Skompletował go w spektakularny sposób, strzelając bramkę przewrotką.

Transfer Andre-Pierre'a Gignac'a w czerwcu 2015 roku z Olympique Marsylia Tigres był dla wielu ekspertów i kibiców wielkim zaskoczeniem. Francuski napastnik odchodził z francuskiej ekipy po tym jak został wicekrólem strzelców Ligue 1. Po kilku latach gry w lidze meksykańskiej, były reprezentant Francji utrzymuje znakomitą formę, a jego ostatni występ przeciwko ekipie UNAM był oszałamiający.

W niedzielę Francuz dał popis w lidze meksykańskiej. Poprowadził swój zespół do wygranej z rywalem 3:0, strzelając hat-tricka. Najpierw dwa gole z karnych w doliczonym czasie pierwszej połowy i 56. minucie, a potem spektakularna bramka po strzale przewrotką.

Zobacz kosmicznego gola Gignaca dla Tigres:

W całym sezonie Gignac trafił do siatki już 21 razy i zanotował trzy asysty we wszystkich rozgrywkach. Jego zespół zajmuje 12. miejsce w tabeli.