Dramatyczne sceny w Portugalii! Piłkarz stracił przytomność na boisku [WIDEO]

Do dramatycznej sytuacji doszło w końcówce meczu ligi portugalskiej między Boavistą a Gil Vicente. Zawodnik gości - Joao Afonso - stracił przytomność po zderzeniu z rywalem i uderzeniu głową o murawę. Chociaż piłkarz został odwieziony karetką do szpitala, to na szczęście wszystko wskazuje na to, że jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Była końcówka meczu Boavista - Gil Vicente (0:1) w portugalskiej ekstraklasie, gdy piłkarz gości - Joao Afonso - zderzył się z graczem gospodarzy - Mateusem. Afonso z impetem uderzył głową o murawę i stracił przytomność.

Przy piłkarzu natychmiastowo pojawili się klubowi lekarze oraz służby medyczne. Afonso został odwieziony do szpitala, gdzie przeszedł badania i gdzie przejdzie kilkudniową obserwację. Mimo że sytuacja wyglądała dramatycznie źle, to na szczęście wszystko wskazuje na to, że ze zdrowiem gracza wszystko będzie w porządku.

Dobre informacje po meczu przekazał trener Gil Vicente, Vitor Oliveira. Zapewnił on, że zawodnik odzyskał świadomość, a sytuacja nie okazała się aż tak poważna, na jaką wyglądała. 

 

Afonso rozegrał w tym sezonie 23 mecze, w których zanotował dwie asysty. 

Więcej o: