Wisła Kraków może czuć się dumna! Show byłych napastników w MLS

Romell Quioto, Zdenek Ondrasek i Andres Rios - to byli napastnicy Wisły Kraków, którzy strzelali gole w 1. kolejce nowego sezonu MLS.

W ten weekend rozpoczął się nowy sezon MLS. W amerykańskiej lidze gra wielu piłkarzy z przeszłością w ekstraklasie, którzy przyczyniają się w znaczący sposób do sukcesów swoich drużyn. Tak też było tym razem. Aż trzech zawodników, grających w przeszłości w Wiśle Kraków.

Romell Quioto, grający aktualnie w Montreal Impact, strzelił wyrównującego gola w meczu przeciwko New England Revolution, w którym występuje obecnie Adam Buksa. Ostatecznie zespół honduraskiego zawodnika wygrał 2:1, po bramce Urrutiego w 80. minucie starcia.

Zdenek Ondrasek otworzył wynik starcia Dallas z Philadelphia Union, pokonując bramkarza rywali w 61. minucie meczu. Ostatecznie gospodarze wygrali 2:0, po bramce Pomykala w doliczonym czasie gry. Z kolei Andres Rios strzelił bramkę w pojedynku San Jose Earthquakes z Toronto FC. Jego drużyna w 95. minucie zdołała doprowadzić do remisu, choć przegrywała 0:2.