Ekstraklasa
15:00 Wisła Kraków – Wisła Płock I Cana + Sport 3, Canal + Sport, nSport +
17:30 Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin I Canal + Sport 3, Canal + Sport
20:30 Legia Warszawa – Cracovia I Canal + Sport
Premier League
13:30 Brighton – Crystal Palace I Canal + Sport 2
16:00 Bournemouth – Chelsea
16:00 Newcastle – Burnley
16:00 West Ham – Southampton I Canal + Sport 2
18:30 Watford - Liverpool I Canal + Sport 2
La Liga
13:00 Eibar – Levante I nSport +
16:00 Valencia – Betis I Eleven Sports 4
18:30 Leganes – Alaves
21:00 Granada – Celta Vigo I Eleven Sports 2
Serie A
15:00 Lazio – Bologna I Eleven Sports 3
18:00 Udinese – Fiorentina I Eleven Sports 2
20:45 Napoli – Torino I Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
Bundesliga
15:30 Augsburg – Borussia Moenchengladbach
15:30 Borussia Dortmund – Freiburg I Eleven Sports 2
15:30 Hoffenheim – Bayern Monachium I Eleven Sports 1
15:30 Mainz – Paderborn
18:30 FC Koeln – Schalke I Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
Liga Mistrzów
18:00 Vive Kielce – Kiel (Niemcy)
Energa Basket
15:00 Legia Dąbrowa Górnicza I Polsat Sport Extra
17:30 Śląsk Wrocław – Spójnia Starogard I Polsat Sport Extra
19:30 Lublin – Polpharma Starograd
PLUSLIGA
14:45 Kędzierzyn – Koźle I Polsat Sport
17:30 Jastrzębski Węgiel – Asecco Resovia I Polsat Sport
20:30 Verva Warszawa – GKS Katowice I Polsat Sport
Skoki w Lahti
15:00 - Seria próbna Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport
16:00 - Konkurs drużynowy I Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport
Skoki w Lahti
14:00 – Kwalifikacje I Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport
15:30 - Konkurs indywidualny I Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport
Ekstraklasa
12:30 Korona Kielce – Lechia Gdańsk I Canal + Sport 3, Canal + Sport
15:00 Arka Gdynia – ŁKS Łódź I Canal + Sport 3, Canal + Sport
17:30 Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław I Canal + Sport 3
Premier League
15:00 Everton – Manchester United
15:00 Tottenham – Wolverhampton
La Liga
12:00 Sevilla – Osasuna I Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
14:00 Athletico – Villarreal I Canal + Sport 2
16:00 Espanyol – Atletico I Canal + Sport 2
18:30 Mallorca – Getafe I Eleven Sports 4
21:00 Real Madryt – Barcelona I Eleven Sports 1
Bundesliga
13:30 Union Berlin – Wolfsburg I Eleven Sports 3
15:30 RB Lipsk – Bayer Leverkusen
18:00 Werder – Frankfurt I Eleven Sports 3
Serie A
12:30 Milan – Genoa I Eleven Sports 1
15:00 Lecce – Atalanta
15:00 Parma – SPAL I Eleven Sports 2
15:00 Sassuolo – Brescia I
18:00 Cagliari – Roma I Eleven Sports 2
20:45 Juventus – Inter I Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
Superliga
13:00 Azoty-Puławy – Górnik Zabrze I TVP Sport
Energa Basket Liga
17:30 Astoria Bydgoszcz – HydroTruck Radom
PLUSLIGA
14:45 Aluron Virtu – Skra Bełchatów
20:30 Bydgoszcz – Cuprum Lubin