Polak imponuje formą w USA! Świetny występ i kolejny gol [WIDEO]

Adam Buksa świetnie zaprezentował się w kolejnym meczu w USA. Zawodnik New England Revolution zdobył bramkę, a także wypracował rzut karny w sparingu z Portland Timbers.

Napastnik New England Revolution, Adam Buksa świetnie zaprezentował się w wygranym 3:1 sparingu klubu z MLS. Polak zdobył bramkę, a także wypracował rzut karny dla swojej drużyny.

Poprzeczka i wywalczony karny

Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyło Portland Timbers. Buksa miał szansę strzelić gola wyrównującego wynik meczu, ale trafił jedynie w poprzeczkę. Jeszcze w pierwszej połowie udało mu się jednak wywalczyć rzut karny, który dał gola jego drużynie.

Kolejny gol Buksy

Po wznowieniu gry Buksie udało się zdobyć gola w 51. minucie. Wykorzystał dośrodkowanie z prawego skrzydła i pewnie pokonał bramkarza drużyny z Portland. Tym samym ustalił wynik spotkania na 3:1 dla New England Revolution.

To już drugi gol Buksy dla nowego klubu. Wcześniej udało mu się zdobyć bramkę także w zremisowanym 2:2 sparingu z Minnesota United. Początek rozgrywek MLS zaplanowano na 29 lutego. New England Revolution w pierwszym meczu zagra na wyjeździe z drużyną Montreal Impact.