Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nie ma Borka i Smokowskiego. Znamy komentatorów meczów 1/8 Ligi Mistrzów

Liga Mistrzów wraca we wtorkowe i środowe wieczory. Przez najbliższy miesiąc rozegranych zostanie szesnaście meczów, które wyłonią najlepszą ósemkę turnieju.

Na pierwszy ogień, we wtorek Atletico Madryt podejmie na Wanda Metropolitano Liverpool FC, a Borussia Dortmund zmierzy się z Paris Saint-Germain. W środę natomiast Tottenham Hotspur, bez kontuzjowanych Harrego Kanea oraz Heung-Min Sona, zagra z RB Lipsk. Ostatnim meczem tego tygodnia jest mecz debiutującej w rozgrywkach Ligi Mistrzów Atalanty Bergamo z Valencią CF.

Oprócz kontuzjowanych zawodników, podczas dzisiejszych meczów zabraknie także czołowych komentatorów Polsatu Sport. Mateusz Borek nie skomentuje meczów ze względu na swój urlopowy pobyt w Tajlandii. Tomasz Smokowski natomiast opuścił w ostatnim czasie redakcję Polsatu Sport. 

Liga Mistrzów. Kto skomentuje spotkania?

Na stronie Polsatu Sport zamieszczona została informacja z parami, które skomentują w tym tygodniu mecze 1/8 Ligi Mistrzów. Zamiast wspomnianych wyżej dziennikarzy, we wtorek mecz Atletico - Liverpool komentować będą Bożydar Iwanow oraz Andrzej Niedzielan, spotkanie Borussii Dortmund z PSG - Marcin Feddek i Tomasz Hajto.

W środę meczem Tottenhamu Hotspur z RB Lipsk zajmą się Cezary Kowalski i Artur Wichniarek, a Tomasza Włodarczyka oraz Pawła Golańskiego wyznaczono na spotkanie Atalanta Bergamo - Valencia CF. 

Transmisje spotkań obejrzymy na antenach Polsat Sport Premium 1 oraz Polsat Sport Premium 2 od 20:50.

Przedmeczowe studia w Polsacie Sport Premium 1 rozpoczynają się od godziny 18:00.