Bezczelne oszustwo na boisku! Dwóch piłkarzy chciało wykiwać sędziego [WIDEO]

Do niecodziennego zdarzenia doszło w meczu Pucharu Brazylii między Sao Raimundo a Cruzeiro. Piłkarze gości chcieli oszukać sędziego, aby uniknąć gry w osłabieniu, po drugiej żółtej kartce dla jednego z ich zawodników.

Cruzeiro było zdecydowanym faworytem spotkania 1/128 finału Pucharu Brazylii z Sao Raimundo, choć grali na wyjeździe. Ogromnym zaskoczeniem był więc fakt, że gospodarze wyszli na prowadzenie w 26. minucie po bramce Edsona. Dziewięć minut później zdołał wyrównać Edu. Kilka minut później otrzymał on żółtą kartkę.

Cruzeiro objęło prowadzenie w 50. minucie, ale 16 minut później był ponownie remis po bramce Stanleya. W 79. minucie doszło jednak do kuriozalnych scen. Edu po raz kolejny faulował rywala i powinien wylecieć z boiska za drugą żółtą kartkę. Wówczas piłkarze gości otoczyli piłkarza, wdali się w dyskusje z sędzią, a jeden z nich postanowił... spróbować oszukać arbitra, chcąc zamienić się miejscami z leżącym na murawie Edu.

Zobacz całą sytuację:

Na szczęście, sędzia nie dał się oszukać i słusznie wyrzucił Edu z boiska. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a awans wywalczyło Cruzeiro, ze względu na fakt, że spotkanie było rozgrywane na boisku Sao Raimundo.