Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Co za wejście Jakuba Świerczoka! Strzelił dwa gole w cztery minuty!

W sobotę Łudogorec Razgrad rozgromił 6:0 Botew Wraca, a Jakub Świerczok, trzykrotny reprezentant Polski, zdobył dwie bramki.

Jakub Świerczok pojawił się na boisku po godzinie gry, zmieniając Claudiu Keseru. Do tego czasu Łudogorec Razgrad prowadził już 3:0, po dwóch bramkach Marcelinho i jednym trafieniu Keseru.

W 64. minucie gola strzelił Anicet. Później zaczął się spektakl Polaka, który od 79. do 82. minuty zdobył dwie bramki, które możecie zobaczyć poniżej:

Ekstraklasa traci gwiazdy. "Niedługo wrócą i będziemy ich witali z honorami" [WIDEO]

Zobacz wideo

Dla Polaka było to piąte i szóste trafienie w tym sezonie ligi bułgarskiej, której Łudogorec jest liderem. Z kolei Botew Wraca jest przedostatni. W czwartek Łudogorec zmierzy się w pierwszym meczu fazy pucharowej Ligi Europy z Interem Mediolan.

Jeszcze tydzień temu spekulowano, że Świerczok może trafić do Legii Warszawa, ale po transferze Tomasa Pekharta temat Polaka w stołecznym klubie stał się już nieaktualny.

Więcej o:
Komentarze (6)
Co za wejście Jakuba Świerczoka! Strzelił dwa gole w cztery minuty!
Zaloguj się
  • robek680

    0

    Do Lechii go

  • tomaszkulej

    Oceniono 2 razy 0

    Mówiło się, że Jakub Świerczok jest w kręgu zainteresowania Legii Warszawa. Trzeba było go pozyskać zamiast Thomasa Pekharta. A może się mylę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX