Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?

Pierwsze loty w tym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich, mecze Ekstraklasy oraz hit włoskiej Serie A. Prezentujemy Sportowy Rozkład Weekendu.

SOBOTA

Zobacz wideo Dlaczego w Polsce tak trudno zbudować mocny klub [SEKCJA PIŁKARSKA]

Skoki narciarskie

Puchar Świata w Bad Mitterndorf:

9:45 - Trening

11:00 - Pierwsza seria konkursowa | Transmisja TV: TVP / Eurosport

Piłka nożna

PKO Ekstraklasa:

  • 15:00 - ŁKS Łódź - Wisła Płock | Transmisja TV: NSport+ / Canal+Sport 3
  • 17:00 - Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław | Transmisja TV: Canal+Sport / Canal+Sport 3
  • 20:00 - Raków Częstochowa - Legia Warszawa | Transmisja TV: TVP Sport / Canal+Sport / Canal+Sport 3 / Canal+ 4K

Premier League:

  • 13:30 - Southampton - Burnley | Transmisja TV: Canal+Sport 2
  • 18:30 - Norwich City - Liverpool | Transmisja TV: Canal+Sport 2

LaLiga:

  • 13:00 - RCD Mallorca - CD Alaves | Transmisja TV: Canal+ Now
  • 16:00 - Barcelona - Getafe | Transmisja TV: Eleven Sports 1
  • 18:30 - Villarreal CF- UD Levante | Transmisja TV: NSport+
  • 21:00 - Granada - Real Valladoid | Transmisja TV: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

Bundesliga:

  • 13:00 - Hannover 96 - Hamburger SV | Transmisja TV: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
  • 15:30 - Union Berlin - Bayer 04 Leverkusen | Transmisja TV: Canal+Sport 2
  • 15:30 - SC Paderborn - Hertha Berlin | Transmisja TV: Eleven Sports 2
  • 15:30 - Augsburg - Freiburg
  • 15:30 - RB Lipsk - Werder Brema | Transmisja TV: Eleven Sports 2
  • 15:30 - TSG Hoffenheim - Vfl Wolfsburg 
  • 18:30 - Fortuna Duesseldorf - Borussia Moenchengladbach | Transmisja TV: Eleven Sports 1

Serie A:

  • 15:00 - Lecce - Spal | Transmisja TV: Eleven Sports 3
  • 18:00 - Bologna - Genoa | Transmisja TV: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
  • 20:45 - Atalanta - AS Roma | Transmisja TV: Eleven Sports 1

Koszykówka

NBA:

  • 03:00 - NBA All-Star: Mecz wschodzących gwiazd

Siatkówka

PlusLiga:

  • 14:45 - Czarni Radom - Verva Warszawa | Transmisja TV: Polsat Sport
  • 20:30 - Asseco Resovia - MKS Będzin | Transmisja TV: Polsat Sport

Liga Siatkówki Kobiet:

  • 17:30 - DPD Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź | Transmisje TV: Polsat Sport
  • 18:00 - ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów
  • 18:00 - Piła - #Volley Wrocław
  • 18:30 - Energa MKS Kalisz - Wisła Warszawa

Lekkoatletyka

  • 14:30 - World Athletics Indoor Tour: Mityng w Glasgow | Transmisja TV: TVP Sport

Biathlon

Mistrzostwa świata w Anterselvie

  • 14:50 - Sprint mężczyzn | Transmisja TV: Eurosport 1

NIEDZIELA

Skoki narciarskie

Puchar Świata w Bad Mitterndorf:

  • 9:45 - Kwalifikacje
  • 11:00 - Pierwsza seria konkursowa | Transmisja TV: TVP / Eurosport

Piłka nożna

PKO Ekstraklasa:

  • 12:30 - Jagiellonia Białystok - Korona Kielce | Canal+Sport / Canal+Sport 3
  • 15:00 - Zagłębie Lubin - Wisła Kraków | Transmisja TV: Canal+Sport / Canal+Sport 3
  • 17:30 - Cracovia - Lech Poznań | Transmisja TV: Canal+ / Canal+Sport 3 / Canal+ 4K

Premier League:

  • 15:00 - Aston Villa - Tottenham Hotspur | Transmisja TV: Canal+
  • 17:30 - Arsenal - Newcastle | Transmisja TV: Canal+Sport 

LaLiga:

  • 12:00 - Sevilla - Espanyol | Transmisja TV: Canal+Sport 2
  • 14:00 - Leganes - Real Betis | Transmisja TV: Eleven Sports 4
  • 16:00 - SD Eibar - Real Sociedad | Transmisja TV: Eleven Sports 4
  • 18:30 - Athletic Bilbao - CA Osasuna | Transmisja TV: Canal+Sport 2
  • 21:00 - Real Madryt - Celta Vigo | Transmisja TV: Canal+Sport / Canal+ 4K

Bundesliga:

  • 15:30 - FC Koeln - Bayern Monachium | Transmisja TV: Eleven Sports 1 
  • 18:00 - Mainz - Schalke | Transmisja TV: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4

Serie A:

  • 12:30 - Udinese - Hellas Verona  | Transmisja TV: Eleven Sports 1 
  • 15:00 - Juventus - Brescia | Transmisja TV: Eleven Sports 2
  • 15:00 - Sampdoria - Fiorentina | Transmisja TV: Eleven Sports 3
  • 15:00 - Sassuolo - Parma
  • 18:00 - Cagliari - Napoli | Transmisja TV: Eleven Sports 1
  • 20:45 - Lazio - Inter | Transmisja TV: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

Koszykówka

NBA:

  • 01:00 - NBA All-Star: Konkursy

Siatkówka

PlusLiga:

  • 14:45 - PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Transmisja TV: Polsat Sport
  • 17:30 - Aluron Virtu CMC Zawiercie - Jastrzębski Węgiel | Transmisja TV: Polsat Sport

Liga Siatkówki Kobiet:

  • 18:00 - Bielsko-Biała - Chemik Police

Biathlon

Mistrzostwa świata w Anterselvie

  • 13:00 - Bieg na dochodzenie kobiet | Transmisja TV: Eurosport 1 / Polsat Sport Extra
  • 15:15 - Bieg na dochodzenie mężczyzn | Eurosport 1 / Polsat Sport News
Więcej o:
Komentarze (4)
Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?
Zaloguj się
  • bigosmiszcz

    Oceniono 2 razy 0

    Weekend się skończył.

  • jos77

    Oceniono 1 raz 1

    Linette o 11.00!

  • idzi8888

    Oceniono 2 razy 2

    Znowu daun dziennikarski nie umieścił piłki ręcznej i LM...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX