Mecz na najgorszej murawie na świecie. Problemy na Narodowym się chowają [WIDEO]

Piłkarze SH Palmeira i SD Xuventu Aguino's rozegrali w niedzielę mecz w wyjątkowo nietypowych warunkach. Murawa na PGE Narodowym to nic, w porównaniu do murawy ze spotkania 8. ligi hiszpańskiej.
Zobacz wideo Dlaczego w Polsce tak trudno zbudować mocny klub?

W meczu SH Palmeira i SD Xuventu Aguino's doszło do niecodziennych zdarzeń. Piłkarze obydwu zespołów musieli rywalizować, choć boisko nie nadawało się do gry. Na murawie znajdowała się tak wiele wody, że nie było możliwe rozgrywanie piłki, która zatrzymywała się po strzałach w ogromnych kałużach, znajdujących się przed bramkami.

Zobacz wideo z tego spotkania:

 

Choć to wydaje się mało prawdopodobne, mecz 8. ligi hiszpańskiej udało się dokończyć. Padł remis, 1:1, po bramkach strzelonych w drugiej połowie. - Nigdy nie grałeś w piłkę nożną, jeśli nie zagrałeś na takim boisku - skomentował mecz jeden z piłkarzy biorących udział w spotkaniu.

Przy tak złej murawie chowają się problemy PGE Narodowego. Podczas spotkania kończącego eliminacje do mistrzostw Europy, w którym reprezentacja Polski mierzyła się ze Słowenią, po kopnięciu piłki na przedmeczowej rozgrzewce unosił się piasek. - Brakowało tylko grabek i łopatki - ironizował wówczas po spotkaniu Grzegorz Krychowiak. Z kolei Wojciech Szczęsny podkreślał, że "to nie jest piłka, tylko łyżwiarstwo figurowe".

Więcej o: