Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Stan Pelego jest coraz gorszy. Jego syn ujawnił wstrząsające szczegóły

Stan zdrowia Pelego, legendarnego Brazylijczyka pogarsza się. - Nie może normalnie chodzić. Tylko z balkonikiem. To wywołuje u niego depresję - zdradził jego syn, Edinho w rozmowie z brazylijską TV "Globo".

W październiku 2019 roku Pele obchodził 79. urodziny. Jego zdrowie wraz z każdym dniem ulega pogorszeniu, o czym postanowił opowiedzieć syn legendy futbolu, Edinho, w szczerym wywiadzie dla brazylijskiej TV "Globo", cytowanym przez portal "The Guardian".

Zlatan Ibrahimović i "matrix challenge"! Jak mu poszło?

Zobacz wideo

- Czuje się dość krucho. Miał protezę stawu biodrowego i nie przeszedł odpowiedniej rehabilitacji - wyjawia syn byłego piłkarza na antenie "Globo".

Legendarny Brazylijczyk ma poważne problemy zdrowotne

Pele jest bardzo przygnębiony stanem swojego zdrowia. Z powodu różnych dolegliwości przestał wychodzić z domu. Ponadto ma olbrzymie problemy z normalnym chodzeniem. Obecnie może się poruszać tylko za pomocą chodzika rehabilitacyjnego.

- Nie może normalnie chodzić. Tylko z balkonikiem. To wywołuje u niego depresję. Wyobraź sobie - jest królem, zawsze był imponującą postacią, a dziś właściwie nie może chodzić - kontynuuje Edinho. 

- Teraz jest zawstydzony, praktycznie nie chce pokazywać się na ulicy. Nie robi nic, co wymaga od niego opuszczenie domu. Jest bardzo zakłopotany, samotny - kończy syn byłego piłkarza.

W 2019 roku Pele świętował 50. rocznicę strzelenia tysięcznego gola w zawodowej karierze. Brazylijczyk dokonał tego jako zawodnik Santosu w meczu przeciwko Vasco da Gama na Maracanie. 

Pele to trzykrotny mistrz świata z reprezentacją Brazylii. Przez większość swojej kariery grał w Santosie w latach 1956-1974. Później bronił barw amerykańskiego New York Cosmos, który był jego ostatnim klubem w zawodowej karierze.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl