Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Stan Pelego jest coraz gorszy. Jego syn ujawnił wstrząsające szczegóły

Stan zdrowia Pelego, legendarnego Brazylijczyka pogarsza się. - Nie może normalnie chodzić. Tylko z balkonikiem. To wywołuje u niego depresję - zdradził jego syn, Edinho w rozmowie z brazylijską TV "Globo".

W październiku 2019 roku Pele obchodził 79. urodziny. Jego zdrowie wraz z każdym dniem ulega pogorszeniu, o czym postanowił opowiedzieć syn legendy futbolu, Edinho, w szczerym wywiadzie dla brazylijskiej TV "Globo", cytowanym przez portal "The Guardian".

Zlatan Ibrahimović i "matrix challenge"! Jak mu poszło?

- Czuje się dość krucho. Miał protezę stawu biodrowego i nie przeszedł odpowiedniej rehabilitacji - wyjawia syn byłego piłkarza na antenie "Globo".

Legendarny Brazylijczyk ma poważne problemy zdrowotne

Pele jest bardzo przygnębiony stanem swojego zdrowia. Z powodu różnych dolegliwości przestał wychodzić z domu. Ponadto ma olbrzymie problemy z normalnym chodzeniem. Obecnie może się poruszać tylko za pomocą chodzika rehabilitacyjnego.

- Nie może normalnie chodzić. Tylko z balkonikiem. To wywołuje u niego depresję. Wyobraź sobie - jest królem, zawsze był imponującą postacią, a dziś właściwie nie może chodzić - kontynuuje Edinho. 

- Teraz jest zawstydzony, praktycznie nie chce pokazywać się na ulicy. Nie robi nic, co wymaga od niego opuszczenie domu. Jest bardzo zakłopotany, samotny - kończy syn byłego piłkarza.

W 2019 roku Pele świętował 50. rocznicę strzelenia tysięcznego gola w zawodowej karierze. Brazylijczyk dokonał tego jako zawodnik Santosu w meczu przeciwko Vasco da Gama na Maracanie. 

Pele to trzykrotny mistrz świata z reprezentacją Brazylii. Przez większość swojej kariery grał w Santosie w latach 1956-1974. Później bronił barw amerykańskiego New York Cosmos, który był jego ostatnim klubem w zawodowej karierze.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
Komentarze (41)
Stan Pelego jest coraz gorszy. Jego syn ujawnił wstrząsające szczegóły
Zaloguj się
 • acu52

  Oceniono 17 razy 11

  Tytuł tego "artykułu - "Jego syn ujawnił wstrząsające szczegóły" - zupełnie jak w SE lub FAKT...

 • eurotram

  Oceniono 15 razy 9

  Na miłość boską,on w tym roku skończy 80 lat! Jak się wyczynowo uprawiało sport i przez lata mocno eksploatowało organizm, to na starość organizm ma prawo zacząć wysiadać!

 • uthark

  Oceniono 5 razy 5

  Facet ma 80 lat. Taki stan zdrowia w tym wieku nie jest niczym dziwnym.

 • Sieniek AJ

  Oceniono 1 raz 1

  Rehabilitacja - słowo klucz. Sam mam protezę biodra, więc wiem jak ważna jest fizjoterapia po operacji. Przy właściwej, nadal można uprawiać amatorsko sport, nie mówiąc o chodzeniu. Dziwne, że taki mistrz nie został odpowiednio zaopiekowany.

 • aa1000

  Oceniono 1 raz 1

  Jest bardzo zakłopotany i balkonik - wstrząsające.

 • partyboi

  Oceniono 7 razy 1

  Fatalny artykuł z błędami gramatycznymi.

 • maly_obibok

  Oceniono 7 razy 1

  Coś z tymi urodzinami sie nie zgadza, powinny byc w 2021, chyba redaktur coś tłumaczyć nie umi. Zwolnić dziada !

 • darren.p

  0

  Ujawnił, wyznał, wstrząsające, zmiażdżył, pogromcy itd. itp. To jest naprawdę wstrząsające i raczej bardzo smutne dla kogoś, kto ma konto o powyższym nicku na gazecie od 1999 roku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX