Jak on tego nie trafił?! Reprezentant Meksyku z pudłem roku?

W spotkaniu 5. kolejki ligi meksykańskiej Tigres wygrało u siebie 3:0 z Guadalajara. Goście mogliby uzyskać lepszy wynik, gdyby nie koszmarne pudło autorstwa Oribe Peralty, 67-krotnego reprezentanta Meksyku.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron Tigers zaczęli wyraźnie przeważać. Najpierw bramkę zdobył Enner Valencia, a potem dwa gole strzelił 34-letni Andre-Pierre Gignac, były reprezentant Francji. W 68. minucie - przy stanie 2:0 - doskonałą okazję dla gości miał Oribe Peralta, jednak Meksykanin fatalnie skiksował.