Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?

Powrót polskiej ekstraklasy, kolejne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich czy hit niemieckiej Bundesligi. Prezentujemy Sportowy Rozkład Weekendu.

SOBOTA

Skoki narciarskie

Puchar Świata w Willingen:

  • 14:00 - Trening
  • 15:00 - Kwalifikacje | Transmisja TV: Eurosport
  • 16:00 - Pierwsza seria konkursowa | Transmisja TV: TVP / Eurosport

Piłka nożna

PKO Ekstraklasa:

  • 15:00 - Korona Kielce - Górnik Zabrze| Transmisja TV:  Canal+Sport
  • 17:30 - Lech Poznań - Raków Częstochowa | Transmisja TV: Canal+Sport
  • 20:00 - Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok | Transmisja TV: Canal+Sport

Premier League:

  • 13:30 - Everton - Crystal Palace | Transmisja TV: Canal+Sport 2
  • 18:30 - Brighton - Watford | Transmisja TV: Canal+Sport 2

LaLiga:

  • 13:00 - Levante - Leganes | Transmisja TV: Eleven Sports 1
  • 16:00 - Getafe - Valencia | Transmisja TV: Canal+Family
  • 18:30 - Valladolid - Villarreal | Transmisja TV: Eleven Sports 3
  • 21:00 - Atletico Madryt - Granada | Transmisja TV: Canal+Sport 2

Bundesliga:

  • 15:30 - Werder Brema - Union Berlin 
  • 15:30 - Freiburg - Hoffenheim
  • 15:30 - Hertha - Mainz | Transmisja TV: Eleven Sports 1
  • 15:30 - Schalke - Paderborn
  • 15:30 - Wolfsburg - Fortuna Duesseldorf | Transmisja TV: Eleven Sports 3
  • 18:30 - Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund | Transmisja TV: Canal+Family

Serie A:

  • 15:00 - Fiorentina - Atalanta | Transmisja TV: Eleven Sports 2
  • 18:00 -Torino - Sampdoria | Transmisja TV: Eleven Sports 1
  • 20:45 - Verona - Juventus | Transmisja TV: Eleven Sports 1

Koszykówka

Energa Basket Liga:

  • 17:30 - Spójnia Stargard - GTK Gliwice | Transmisja TV: Polsat Sport Extra

NBA:

  • 01:00 - Philadelphia 76ers - Memphis Grizzlies
  • 01:00 - Washington Wizards - Dallas Mavericks 
  • 01:30 - Boston Celtics - Atlanta Hawks
  • 02:00 - Indiana Pacers - Toronto Raptors | Transmisja TV: Canal+Sport
  • 02:00 - Oklahoma City Thunder - Detroit Pistons
  • 03:00 - Phoenix Suns - Houston Rockets
  • 04:00 - Sacramento Kings - Miami Heat
  • 04:30 - Utah Jazz - Portland Trail Blazers
  • 23:00 - Orlando Magic - Milwaukee Bucks | Transmisja TV: Canal+Sport 2

Siatkówka

PlusLiga:

  • 14:45 - Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk | Transmisja TV: Polsat Sport
  • 17:30 - Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin | Transmisja TV: Polsat Sport
  • 20:30 - MKS Będzin - Bydgoszcz | Transmisja TV: Polsat Sport

Liga Siatkówki Kobiet:

  • 17:00 - Rzeszów - Bielsko-Biała
  • 17:00 - Wrocław - Radom
  • 18:00 - Wisła Warszawa - ŁKS Łódź

NIEDZIELA

Skoki narciarskie

Puchar Świata w Willingen:

  • 10:15 - Pierwsza seria konkursowa | Transmisja TV: TVP / Eurosport

Piłka nożna

PKO Ekstraklasa:

  • 12:30 - Wisła Płock - Pogoń Szczecin | Transmisja TV: Canal+Sport
  • 15:00 - Piast Gliwice - Zagłębie Lubin | Transmisja TV: Canal+Sport
  • 17:30 - Legia Warszawa - ŁKS Łódź | Transmisja TV: Canal+

Premier League:

  • 15:00 - Sheffield Utd - Bournemouth | Transmisja TV: Canal+
  • 17:30 - Manchester City - West Ham | Transmisja TV: Canal+Sport

LaLiga:

  • 12:00 - Espanyol - Mallorca | Transmisja TV: Canal+Sport 2
  • 14:00 - Real Sociedad - Athletic Bilbao | Transmisja TV: Eleven Sports 4
  • 16:00 - Osasuna - Real Madryt | Transmisja TV: Canal+Sport 2
  • 18:30 - Celta Vigo - Sevilla | Transmisja TV: Eleven Sports 3
  • 21:00 - Betis - Barcelona | Transmisja TV: Eleven Sports 2

Bundesliga:

  • 15:30 - Borussia Moenchengladbach - FC Koeln | Transmisja TV: Eleven Sports 2
  • 18:00 - Bayern Monachium - RB Lipsk | Transmisja TV: Eleven Sports 1

Serie A:

  • 12:30 - Spal - Sassuolo | Transmisja TV: Eleven Sports 1
  • 15:00 - Brescia - Udinese
  • 15:00 - Genoa - Cagliari 
  • 15:00 - Napoli - Lecce | Transmisja TV: Eleven Sports 1
  • 18:00 - Parma - Lazio | Transmisja TV: Eleven Sports 2
  • 20:45 - Inter - Milan | Transmisja TV: Eleven Sports 1

Koszykówka

Energa Basket Liga:

  • 14:30 - Asseco - Lublin
  • 17:30 - Trefl Sopot - Anwil Włocławek | Transmisja TV: Polsat Sport Extra
  • 18:30 - Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń

NBA:

  • 01:00 - Charlotte Hornets - Dallas Mavericks
  • 01:00 - Detroit Pistosn - New York Knicks
  • 01:30 - Indiana Pacers - New Orleans Pelicans
  • 01:30 - Toronto Raptors - Brooklyn Nets
  • 02:00 - Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers
  • 02:30 - Golden State Warriors - Los Angeles Lakers | Transmisja TV: Canal+Sport
  • 03:00 - Phoenix Suns - Denver Nuggets
  • 04:00 - Sacramento Kings - San Antonio Spurs
  • 21:30 - Oklahoma City Thunder - Boston Celtics | Transmisja TV: Canal+Sport

Siatkówka

PlusLiga:

  • 14:45 - Ślepsk Suwałki - Skra Bełchatów | Transmisja TV: Polsat Sport
  • 20:30 - Verva Warszawa - Olsztyn | Transmisja TV: Polsat Sport

Liga Siatkówki Kobiet:

  • 17:30 - Budowlani Łódź - Chemik Police | Transmisja TV: Polsat Sport

Inne sporty

  • 09:30 - Biegi narciarskie: Puchar Świata w Falun
  • 11:15 - Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata w Garmisch-Partenkirchen
  • 13:15 - Narciarstwo alpejskie : Puchar Świata w Chamonix 
  • 13:50 - Short track: Puchar Świata w Dreźnie
Więcej o: