Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?

W najbliższy weekend odbędą się konkursy Pucharu Świata w skokach w Sapporo, Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie zagra z Mainz, a w Serie A dojdzie do pojedynku polskich bramkarzy. Do tego zobaczyć będziemy mogli derby Madrytu czy finały Australian Open. Prezentujemy Sportowy Rozkład Weekendu.

SOBOTA

Skoki narciarskie

Puchar Świata w Sapporo:

  • 07:30 - Seria próbna
  • 08:30 - Pierwsza seria konkursowa

Piłka nożna

Premier League:

  • 13:30 - Leicester - Chelsea | Transmisja: CANAL+Sport
  • 16:00 - Bournemouth - Aston Villa
  • 16:00 - Crystal Palace - Sheffield Utd
  • 16:00 - Liverpool - Southampton | Transmisja: CANAL+Sport
  • 16:00 - Newcastle - Norwich 
  • 16:00 - Watford - Everton 
  • 16:00 - West Ham - Brighton
  • 18:30 - Manchester United - Wolverhampton | Transmisja: CANAL+Sport

Primera Division:

  • 13:00 - Granada - Espanyol | Transmisja: Eleven Sports 2
  • 16:00 - Real Madryt - Atletico Madryt | Transmisja: CANAL+
  • 18:30 - Mallorca - Valladolid
  • 21:00 - Valencia - Celta Vigo | Transmisja: CANAL+Sport

Bundesliga:

  • 15:30 - Augsburg - Werder
  • 15:30 - Borussia Dortmund - Union Berlin | Transmisja: CANAL+Sport
  • 15:30 - Fortuna Duesseldorf - Eintracht Frankfurt | Transmisja: Eleven Sports 3
  • 15:30 - Hoffenheim - Bayer Leverkusen | Transmisja: Eleven Sports 4
  • 15:30 - Mainz - Bayern Monachium | Transmisja: Eleven Sports 1
  • 18:30 - RB Lipsk - Borussia Moenchengladbach | Transmisja: Eleven Sports 1

Serie A:

  • 15:00 - Bologna - Brescia | Transmisja: Eleven Sports 2
  • 18:00 - Cagliari - Parma | Transmisja: Eleven Sports 2
  • 20:45 - Sassuolo - AS Roma | Transmisja: Eleven Sports 1

Koszykówka

Energa Basket Liga:

  • 17:30 - Lublin - Szczecin | Transmisja: Polsat Sport Extra
  • 19:30 - Ostrów Wielkopolski - Dąbrowa Górnicza

NBA:

  • 01:00 - Detroit Pistons - Toronto Raptors 
  • 01:30 - Brooklyn Nets - Chicago Bulls
  • 01:30 - Houston Rockets - Dallas Mavericks
  • 02:00 - New Orleans Pelicans - Memphis Grizzlies
  • 03:00 - Milwaukee Bucks - Denver Nuggets | Transmisja: CANAL+Sport
  • 03:00 - Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder
  • 04:30 - Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers
  • 21:30 - Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves | Transmisja: CANAL+Sport

Siatkówka

PlusLiga:

  • 14:45 - Kędzierzyn-Koźle - Czarni Radom | Transmisja: Polsat Sport
  • 17:30 - Ślepsk Suwałki - Jastrzębski Węgiel | Transmisja: Polsat Sport
  • 20:30 - Cuprum Lubin - GKS Katowice | Transmisja: Polsat Sport

Liga Siatkówki Kobiet:

  • 16:00 - Radom - Legionowo
  • 18:00 - Piła - Budowlani Łódź

Tenis

Australian Open - finał kobiet:

  • 09:30 - Sofia Kenin - Garbine Muguruza

Inne sporty

  • 11:00 - Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata w Garmisch-Partenkirchen
  • 12:45 - Kombinacja norweska: Puchar Świata w Seefeld
  • 18:20 - Snowboard: Puchar Świata w Mammoth Mountain
  • 21:50 - Narciarstwo dowolone: Puchar Świata w Mammoth Mountain

NIEDZIELA

Skoki narciarskie

Puchar Świata w Sapporo:

  • 01:00 - Kwalifikacje 
  • 02:00 - Pierwsza seria konkursowa

Piłka nożna

Premier League:

  • 15:00 - Burnley - Arsenal | Transmisja: CANAL+Sport
  • 17:30 - Tottenham - Manchester City | Transmisja: CANAL+Sport

Primera Division:

  • 12:00 - Leganes - Real Sociedad | Transmisja: CANAL+Sport 2
  • 14:00 - Eibar - Betis | Transmisja: Eleven Sports 3
  • 16:00 - Athletic Bilbao - Getafe | Transmisja: Eleven Sports 3
  • 18:30 - Sevilla - Alaves | Transmisja: Eleven Sports 1
  • 18:30 - Villarreal - Osasuna | Transmisja: CANAL+Sport 2
  • 21:00 - Barcelona - Levante | Transmisja: Eleven Sports 1

Bundesliga:

  • 15:30 - FC Koeln - Freiburg | Transmisja: Eleven Sports 4
  • 18:00 - Paderborn - Wolfsburg | Transmisja: Eleven Sports 2

Serie A:

  • 12:30 - Juventus - Fiorentina | Transmisja: Eleven Sports 1
  • 15:00 - AC Milan - Verona | Transmisja: Eleven Sports 1
  • 15:00 - Atalanta - Genoa
  • 15:00 - Lazio - Spal | Transmisja: Eleven Sports 2
  • 18:00 - Lecce - Torino | Transmisja: Eleven Sports 3
  • 20:45 - Udinese - Inter | Transmisja: Eleven Sports 2

Koszykówka

NBA:

  • 01:00 - Indiana Pacers - New York Knicks
  • 01:00 - Orlando Magic - Miami Heat
  • 02:00 - Cleveland Cavaoliers - Golden State Warriors
  • 02:00 - Washington Wizards - Brooklyn Nets
  • 02:30 - Boston Celtics - Philadelphia 76ers | Transmisja: CANAL+Sport
  • 02:30 - Dallas Mavericks - Atlanta Hawks
  • 03:00 - San Antonio Spurs - Charlotte Hornets 
  • 04:00 - Sacramento Kings - Los Angeles Lakers
  • 04:30 - Portland Trail Blazers - Utah Jazz 
  • 18:30 - Detroit Pistons - Denver Nuggets 
  • 20:00 - Houston Rockets - New Orleans Pelicans | Transmisja: CANAL+Sport
  • 20:00 - Milwaukee Bukcs - Phoenix Suns
  • 21:00 - Toronto Raptors - Chicago Bulls

Energa Basket Liga:

  • 14:00 - Anwil Włocławek - Astoria Bydgoszcz
  • 15:00 - HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń 
  • 16:00 - GTK Gliwice - Polpharma Starogard 
  • 17:30 - Asseco Gdynia - Śląsk Wrocław | Transmisja: Polsat Sport Extra

Siatkówka

PlusLiga:

  • 17:30 - Verva Warszawa - Aluron Virtu CMC | Transmisja: Polsat Sport

Liga Siatkówki Kobiet:

  • 14:45 - Chemik Police - Rzeszów | Transmisja: Polsat Sport
  • 18:00 - Bielsko-Białą - Wisła Warszawa
  • 20:30 - ŁKS Łódź - Bydgoszcz | Transmisja: Polsat Sport Extra

Tenis

Australian Open - finał mężczyzn:

  • 09:30 - Novak Djoković - Dominic Thiem

Inne sporty

  • 10:20 - Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata w Garmisch-Partenkirchen
  • 11:30 - Kombinacja norweska: Puchar Świata w Seefeld
Więcej o: