Patryk Klimala w akcji! Polak zadebiutował i mógł tylko złapać się za głowę [WIDEO]

Patryk Klimala zadebiutował w lidze szkockiej. Polak wszedł na murawę w 82. minucie i już w pierwszej akcji mógł strzelić gola. Niestety, nie trafił w piłkę. Celtic wygrał na wyjeździe z St. Johnstone 3:0.

Patryk Klimala zadebiutował w lidze szkockiej i był o krok od pierwszego gola w nowym klubie. Polak świetnie podłączył się do kontrataku, wyprzedził obrońców, ale podanie Grega Taylora było zbyt mocne i Klimala nie trafił w piłkę. Skrót meczu możecie obejrzeć tutaj (sytuacja Klimali od 5:50):

Dla polskiego napastnika był to drugi mecz w barwach klubu z Glasgow. Wcześniej zagrał 11 minut w meczu Pucharu Szkocji. W środę wszedł na murawę w 82. minucie. Trener Neil Lennon spokojnie wprowadza Klimalę do zespołu, ale jest szansa, że już niedługo postawi na Polaka w wyjściowym składzie.