Niewierny mąż wpadł przez jeden krótki filmik. 27 mln odtworzeń. "Zniszczyli mój związek"

Ekwadorskie media zidentyfikowały kibica, który całował partnerkę w trakcie meczu. Film z jego udziałem stal się hitem internetu i jak się okazało, zrujnował mu życie. "Ludzie zawsze szukają zepsucia u innych. Oni już zniszczyli mój związek".
Zobacz wideo

W trakcie meczu ligi ekwadorskiej pomiędzy zespołami Barcelona SC i Delfin SC realizator pokazał jednego z kibiców, który obejmował i całował swoją partnerkę. Gdy mężczyzna zobaczył, że jest pokazywany na telebimie, natychmiast przestał. Jego reakcja sprawiła, że film stał się hitem internetu, był przekazywany dalej w mediach społecznościowych i obiegł cały świat, a na samym Twitterze został odtworzony prawie 27 mln razy.

Jak się okazało, mężczyzna był na meczu z kochanką. - Na nagraniu nie widać żadnego pocałunku. Nie wiem, dlaczego ludzie mówią, że namiętnie się całowaliśmy, gdy nawet nie dotknąłem jej ust. Oni tylko mnie osądzają, krytykują - tłumaczył swoje zachowanie kibic Barcelony SC.

 - Ludzie zawsze szukają zepsucia u innych. Oni już zniszczyli mój związek. Czego jeszcze chcą? Oby to w czymś pomogło, ponieważ oni tylko ranią dziecko Boga. Teraz planuję iść na terapię psychologiczną. Nie byłem na to wszystko przygotowany - dodał. Portal focus.de poinformował, że mężczyzna jest żonaty. Żona odeszła od niego po obejrzeniu tego nagrania.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA