Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz został wyrzucony z klubu. Wszystko przez opublikowane przez niego zdjęcie z Rosji

Ihor Sikorski, piłkarz ukraińskiego Ahrobiznes Wołoczysk, został wyrzucony z klubu, bo wrzucił do internetu zdjęcie z wycieczki do Rosji.

Piłkarz zwolniony za zdjęcia z wycieczki

Napięte stosunki między Ukrainą i Rosją wpływają także na sport. Przekonał się o tym Ihor Sikorski, zawodnik drugoligowego ukraińskiego klubu Ahrobiznes Wołoczysk. Sikorski był ostatnio na wycieczce w Rosji. Odwiedził m.in. Moskwę i Sankt Petersburg. Pochwalił się tym na Instagramie, wrzucając kilka zdjęć. Zareagował na to jego pracodawca, który powiadomił go, że stracił już pracę. 

Rosja i Ukraina są w stanie wojny od 2014 roku, gdy Rosjanie zdecydowali się na aneksję Krymu. Walki na wschodniej Ukrainie doprowadziły do śmierci ponad 10 tysięcy osób. Unia Europejska i inne państwa nałożyły na Rosję sankcje za wspieranie prorosyjskich separatystów

Więcej o:
Komentarze (31)
Piłkarz został wyrzucony z klubu. Wszystko przez opublikowane przez niego zdjęcie z Rosji
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 21 razy 7

  U nas będzie TO SAMO, jak tylko "dojna zmiana" znacjonalizuje kluby sportowe, albo przejmą je ich oligarchowie spod hasła "Srebrna" :-)

 • boliver

  Oceniono 17 razy 5

  Demokracja,,

 • andy180812

  Oceniono 12 razy 4

  Anstalt ,demokratyczne czasy dla faszyzmu

 • koenzymq10

  Oceniono 21 razy 3

  Noooo, to się Pan i Władca z klubu dowartościował... Zwolnienie przez Fejsika - nie będę pytał, czy to legalne, bo to Ukraina.

 • osobaniepozadana

  Oceniono 18 razy 2

  no po prostu wolność w (na?) Ukrainie aż dech zapiera

 • smiki48

  Oceniono 7 razy 1

  UE nałożyła tak wielkie sankcje na Rosję, ze ta wspólnie z Niemcami i innymi państwami buduje Nordstream II. A były kanclerz Niemiec zatrudniony jest przez Rosjan.
  To się nazywa wojna.

 • And Kr

  Oceniono 7 razy 1

  Trzeba go sprawdzić może by się nadawał w legły

 • roztoka

  Oceniono 2 razy 0

  Świetnie rozumiem tego właściciela (?), dyrektora (?), prezesa (?) klubu. Nie ma obowiązku dalszego zatrudniania (a kontrakt?) zawodnika, który wręcz prowokacyjnie demonstruje prorosyjskie sympatie. I to w czasie, gdy Ukraina jest ofiarą rosyjskiej agresji, gdy Rosja nie uznaje ukraińskiej nationality, gdy robi wszystko żeby destabilizować i niszczyć Ukrainę, gdy postępuje tak podle i obrzydliwie .... A wszystko dlatego że Ukrainie zamarzyła się niezawisłość od Rosji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX