Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zamaskowani chuligani brutalnie przerwali turniej charytatywny kibiców Lecha Poznań [WIDEO]

W Obornikach w sobotę odbył się siódmy turniej charytatywny kibiców Lecha Poznań. Jak informuje Radio Poznań, rozgrywki, podczas których zbierano na leczenie Michaliny chorej na ostrą białaczkę, zostały brutalnie przerwane przez atak 30 zamaskowanych chuliganów. Wśród nich mieli być kibole Legii Warszawa oraz Zagłębia Sosnowiec. Celem były flagi "Kolejorza" zawieszone na bandach otaczających halowe boisko.

W sobotni wieczór w Obornikach w województwie wielkopolskim doszło do fatalnego zdarzenia. Na halowym turnieju charytatywnym w tamtejszej hali sportowej na boisko wbiegli chuliganie w celu zdobycia flag i banerów Lecha Poznań rozwieszonych na bandach otaczających parkiet. Rozgrywki organizowane były po raz siódmy przez Obornickich Fanatyków "Kolejorza", a patronat nad nimi objął burmistrz miasta i starosta obornicki. 

Zobacz wideo

Według Radia Poznań wśród 30 napastników mieli się znaleźć kibole Legii Warszawa i Zagłębia Sosnowiec. Do sprawy na Twitterze pod filmem ze zdarzenia odniósł się prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. - Piłka nożna dla kibiców ..... dla tych? - napisał. 

Doszło do starć między pseudokibicami, a organizatorami. Bijatyka z hali miała przenieść się przed jej teren. Sprawą zajęła się policja, która zatrzymała już jedną osobę.

Więcej o:
Komentarze (93)
Zamaskowani chuligani brutalnie przerwali turniej charytatywny kibiców Lecha Poznań [WIDEO]
Zaloguj się
 • agenciputinawon

  Oceniono 44 razy 38

  No i co panie Dzięga, czy jak ci tam? Odpraw mszę za wyklętych kiboli katabasie i powiedz, jak są prześladowani za wiarę.

 • boo-boo

  Oceniono 33 razy 31

  Powinni być sklasyfikowani jako bydło z chorobą wściekłych krów- utylizacja na miejscu przez policję.
  Swoją drogą muszą być z siebie bezmózgie siusiumajtki dumne, że przeszkodzili w zbiórce kasy na leczenie dziecka. Mam nadzieję, że nie zapomną się z tego wyspowiadać podczas kolejnej patriotycznej pielgrzymki na jasną górę.

 • ttwo

  Oceniono 35 razy 27

  Policja się popisała, już zatrzymali 1 osobę. Sukces. A Pan Boniek udaje że to nie on wraz z zarządami PZPN i klubów wspierają kiboli. A kto jak nie oni wpuszczają ich na stadiony z racami, kto pozwala na wulgarne przyśpiewki i prowadzenie tzw dopingu przez przestępców z megafonami, kto zmusza piłkarzy by się poniżali przed takimi osobnikami?

 • vincento_mocca

  Oceniono 29 razy 25

  To pieszczochy ojców paulinów. Prawdziwi patrioci, kwiat młodzieży. Kiblarstwo niezłomne. Aaaaamen!

 • realistas

  Oceniono 26 razy 24

  Pisowski aktyw. Teraz biją, a za kilka dni pojadą do Częstochowy odebrać pochwały kleru.

 • marek804

  Oceniono 22 razy 22

  Było 30 napastników, a zatrzymano tylko jednego? Powalająca skuteczność.

 • zenekciec

  Oceniono 22 razy 20

  To nie zamaskowani chuligani tylko patriotyczne kwiatuszki niezlomne .

 • burn74

  Oceniono 18 razy 18

  Odwłoki czarnej zarazy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX