Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Świetne informacje dla kibiców Arki Gdynia. Nowy prezes, kluczowy piłkarz przedłużył kontrakt

Arka Gdynia po zawirowaniach w ostatnim czasie wybrała nowego prezesa. Został nim Radomir Sobczak. Klub przedłużył także umowę z Pavelsem Steinborsem, czyli bramkarzem, który jest jednym z najlepszych piłkarzy Arki w ostatnich latach.
Zobacz wideo

W ostatnich dniach Arka Gdynia znalazła się w poważnych tarapatach. Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek poinformował w oficjalnym komunikacie, że miasto wstrzymało finansowanie Arki Gdynia "do czasu podjęcia natychmiastowych działań zmierzających do zbilansowania budżetu spółki". W oświadczeniu padło też stwierdzenie o "szczególnie alarmujących informacjach dotyczących stanu klubowych finansów". 

Nowy prezes Arki Gdynia

Wydaje się jednak, że klub podjął pierwszy krok w kierunku rozwiązania wielu problemów. Nowym prezesem Arki Gdynia został Radomir Sobczak - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej. Zadaniem nowego prezesa będzie m.in opanowanie sytuacji finansowej w klubie. 

Najważniejszą informacji dla kibiców Arki Gdynia jest prawdopodobnie jednak przedłużenie umowy z Pavelsem Steinborsem. W ostatnich latach łotewski bramkarz był podstawowym piłkarzem Arki i wielokrotnie ratował zespół. Klub przedłużył z nim umowę do 2022 roku.

Więcej o: