Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Świetne informacje dla kibiców Arki Gdynia. Nowy prezes, kluczowy piłkarz przedłużył kontrakt

Arka Gdynia po zawirowaniach w ostatnim czasie wybrała nowego prezesa. Został nim Radomir Sobczak. Klub przedłużył także umowę z Pavelsem Steinborsem, czyli bramkarzem, który jest jednym z najlepszych piłkarzy Arki w ostatnich latach.
Zobacz wideo

W ostatnich dniach Arka Gdynia znalazła się w poważnych tarapatach. Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek poinformował w oficjalnym komunikacie, że miasto wstrzymało finansowanie Arki Gdynia "do czasu podjęcia natychmiastowych działań zmierzających do zbilansowania budżetu spółki". W oświadczeniu padło też stwierdzenie o "szczególnie alarmujących informacjach dotyczących stanu klubowych finansów". 

Nowy prezes Arki Gdynia

Wydaje się jednak, że klub podjął pierwszy krok w kierunku rozwiązania wielu problemów. Nowym prezesem Arki Gdynia został Radomir Sobczak - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej. Zadaniem nowego prezesa będzie m.in opanowanie sytuacji finansowej w klubie. 

Najważniejszą informacji dla kibiców Arki Gdynia jest prawdopodobnie jednak przedłużenie umowy z Pavelsem Steinborsem. W ostatnich latach łotewski bramkarz był podstawowym piłkarzem Arki i wielokrotnie ratował zespół. Klub przedłużył z nim umowę do 2022 roku.

Więcej o:
Komentarze (1)
Świetne informacje dla kibiców Arki Gdynia. Nowy prezes, kluczowy piłkarz przedłużył kontrakt
Zaloguj się
 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 2 razy 0

  I jak polskie kluby mają grać w europejskich pucharach skoro uznaje się za najlepszych takich bramkarzy jak ten i w ostatnich latach Malarza? Przez Malarza Legia dwa razy nie awansowałą do LM lub LE, przez Steinborsa Arka odpadła choś mecz był prawie wygrany .

  A dlaczego?

  A bo obaj nie potrafią po prostu czegoś co było normą u bramkarzy z lat 70 tych czy 80 tych czyli łapania piłki z dośrodkowań!! Piłka na 5 metrze MA BYĆ BRAMKARZA a obaj panowie stoją na linii licząc na obrońców. Tak bańki zaliczyła Legia i tak dostała Arka.

  W Legii poszli w końcu po rozum do głowy a w Gdyni szczęśliwi są bo nowy kontrakt podpisali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX