Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?

Skoczkowie będą rywalizować w Titisee-Neustadt 5, do gry powróci Robert Lewandowski, a w hicie Premier League Liverpool zmierzy się z Manchesterem United. Przedstawiamy Sportowy Rozkład Weekendu.

SOBOTA

Skoki narciarskie

Puchar Świata

  • 15:00 seria próbna
  • 16:00 pierwsza seria konkursowa | Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport

Piłka nożna

Premier League

  • 13:30 Watford - Tottenham | Canal+ Sport
  • 16:00 Arsenal - Sheffield United
  • 16:00 Brighton - Aston Villa
  • 16:00 Manchester City - Crystal Palace | Canal+ Sport
  • 16:00 Norwich - Bournemouth
  • 16:00 Southampton - Wolves
  • 16:00 West Ham - Everton
  • 18:30 Newcastle - Chelsea | Canal+ Sport

La Liga

  • 13:00 Levante - Alaves | Eleven Sports 1
  • 16:00 Real Madryt - Sevilla | Canal+ Sport 2
  • 18:30 Osasuna - Valladolid
  • 21:00 Eibar - Atletico Madryt | Eleven Sports 2

Real Madryt gra z Sevillą. Jak oceniają bukmacherzy?:

Bundesliga

  • 15:30 Augsburg - Dortmund | Eleven Sports 1
  • 15:30 Duesseldorf - Brema | Eleven Sports 3
  • 15:30 FC Koeln - Wolfsburg
  • 15:30 Hoffenheim - Frankfurt | Eleven Sports 4
  • 15:30 Mainz - Freiburg
  • 18:30 RB Lipsk - Union Berlin | Canal+ Sport 2

Serie A

  • 15:00 Lazio - Sampdoria | Eleven Sports 2
  • 18:00 Sassuolo - Torino | Eleven Sports 1
  • 20:45 Napoli - Fiorentina | Eleven Sports 1

Piłka ręczna

Mistrzostwa Europy

  • 16:00 Białoruś - Czechy
  • 18:15 Hiszpania - Austria
  • 20:30 Chorwacja - Niemcy

Koszykówka

Energa Basket Liga

  • 17:30 Anwil Włocławek - Legia Warszawa

NBA

  • 01:00 Indiana Pacers - Minnesota Timberwolves
  • 01:00 Philadelphia 76ers - Chicago Bulls
  • 01:00 Toronto Raptors - Washington Wizards
  • 02:00 Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers
  • 02:00 Oklahoma City Thunder - Miami Heat
  • 02:30 San Antonio Spurs - Atlanta Hawks
  • 03:30 Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers | Canal+ Sport
  • 21:30 New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers | Canal+ Sport 2

Siatkówka

PlusLiga

  • 17:30 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Polsat Sport Extra
  • 20:30 Verva Warszawa - Bydgoszcz | Polsat Sport

Liga Siatkówki Kobiet

  • 14:45 Bydgoszcz - Rzeszów | Polsat Sport
  • 17:00 Budowlani Łódź - Wisła Warszawa
  • 17:00 Wrocław - Chemik Police
  • 18:00 Piła - ŁKS Łódź

Biegi narciarskie

Puchar Świata

  • 9:45 bieg na 10 kilometrów stylem dowolnym kobiet | Eurosport 1
  • 11:15 bieg na 15 kilometrów stylem dowolnym mężczyzn | Eurosport 2

Narciarstwo alpejskie

Puchar Świata

  • 11:00 slalom gigant kobiet | Eurosport 1
  • 12:30 zjazd mężczyzn | Eurosport 1

Biathlon

Puchar Świata

  • 14:30 sztafeta mężczyzn 4x7,5km
Zobacz wideo

NIEDZIELA

Skoki narciarskie

Puchar Świata

  • 14:15 - seria próbna
  • 15:15 - pierwsza seria konkursowa | Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport

Piłka nożna

Premier League

  • 15:00 Burnley - Leicester | Canal+ Sport
  • 17:30 Liverpool - Manchester United | Canal+ Sport

Hit Premier League u bukmacherów:

La Liga

  • 12:00 Mallorca - Valencia | Eleven Sports 2
  • 14:00 Betis - Real Sociedad | Canal+ Sport 2
  • 16:00 Villareal - Espanyol | Eleven Sports 3
  • 18:30 Athletic Bilbao - Celta Vigo | Canal+ Sport 2
  • 21:00 FC Barcelona - Granada | Eleven Sports 1

Bundesliga

  • 15:30 Hertha - Bayern Monachium | Eleven Sports 1
  • 18:00 Paderborn - Bayer Leverkusen | Eleven Sports 4

Wraca Bundesliga i Lewandowski. Jak oceniają bukmacherzy?:

Serie A

  • 12:30 AC Milan - Udinese | Eleven Sports 1
  • 15:00 Bologna - Verona | Eleven Sports 4
  • 15:00 Brescia - Cagliari
  • 15:00 Lecce - Inter Mediolan | Eleven Sports 2
  • 18:00 Genoa - AS Roma | Eleven Sports 1, Canal+ Sport 2
  • 20:45 Juventus - Parma | Eleven Sports 2

Piłka ręczna

Mistrzostwa Europy

  • 14:00 Portugalia - Islandia
  • 16:15 Słowenia - Węgry
  • 18:30 Norwegia - Szwecja

Koszykówka

Energa Basket Liga

  • 15:00 Szczecin - GTK Gliwice
  • 17:30 Trefl Sopot - Asseco Gdynia
  • 19:30 Spójnia Stargard - Polpharma Starogard

NBA

  • 00:00 Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks
  • 01:00 Boston Celtics - Phoenix Suns
  • 01:30 Atlanta Hawks - Detroit Pistons
  • 01:30 New York Knicks - Philadelphia 76ers
  • 02:00 Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers
  • 02:00 Minnesota Timberwolves - Toronto Raptors
  • 02:30 Golden State Warriors - Orlando Magic
  • 02:30 Houston Rackets - Los Angeles Lakers | Canal+ Sport
  • 03:00 Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers
  • 03:00 Utah Jazz - Sacramento Kings
  • 21:00 San Antonio Spurs - Miami Heat | Canal+ Sport

Siatkówka

PlusLiga

  • 14:45 Czarni Radom - Trefl Gdańsk | Polsat Sport
  • 17:30 GKS Katowice - Skra Bełchatów | Polsat Sport Extra

Liga Siatkówki Kobiet

  • 20:30 Legionowo - Bielsko-Biała | Polsat Sport

Narciarstwo alpejskie

Puchar Świata

  • 10:15 slalom mężczyzn | Eurosport 1
  • 11:45 slalom gigant równoległy kobiet | Eurosport 2

Biegi narciarskie

Puchar Świata

  • 11:10 bieg pościgowy na 10 kilometrów stylem klasycznym kobiet | Eurosport 2
  • 13:00 bieg pościgowy na 15 kilometrów stylem klasycznym mężczyzn | Eurosport 2

Biathlon

Puchar Świata

  • 12:15 bieg pościgowy kobiet | Eurosport 1
  • 14:30 bieg pościgowy mężczyzn | Eurosport 1