Krystian Bielik z czerwoną kartką za brutalny faul! Bardzo ostry wślizg [WIDEO]

Dla Krystiana Bielika mecz Derby County - Charlton Athletic skończył się już po siedemnastu minutach. Sędzia pokazał mu czerwoną kartkę za ostry wślizg w nogi rywala. Jego zespół wygrał 2:1.

Jeszcze z Bielikiem na boisku, w 10. minucie Derby wyszło na prowadzenie po golu 18-letniego Jasona Knighta. Miało kontrolę nad meczem, przebywało pod polem karnym Charltonu, aż w 17. minucie goście ruszyli z kontrą, którą wślizgiem chciał przerwać Bielik. Był rozpędzony i zamiast w piłkę, trafił w nogi Conora Gallaghera. Wyciął go brutalnie, więc sędzia pokazał Polakowi czerwoną kartkę.

Ważna wygrana Derby

Mimo gry w dziesiątkę, Derby w 77. minucie strzeliło drugiego gola. Do siatki znów trafił Knight. Sześć minut później, Charlton odpowiedział golem z rzutu karnego Lyle’a Taylora. Mecz skończył się wygraną Baranów 2:1, dzięki czemu przesunęły się na 17. pozycję w tabeli Championship.