Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Agent zdradził, co z przyszłością Cristiano Ronaldo. "Ludzie mówili, że to już koniec"

Cristiano Ronaldo został uznany najlepszym piłkarzem roku podczas gali Global Soccer Awards. Ze sceny komplementował go Jorge Mendes: - Dwa sezony temu ludzie mówili, że to już koniec. Zamiast tego strzelił najpiękniejszą bramkę w historii Realu Madryt oraz Juventusu. Dwa tygodnie temu zdobył gola głową na wysokości, której nie osiągają nawet gracze NBA - powiedział jego agent.

Globe Soccer Awards to coroczne nagrody przyznawane najlepszym piłkarzom i piłkarkom na świecie przez Europejskie Stowarzyszenie Agentów Piłkarskich i Europejskie Stowarzyszenie Klubów Piłkarskich. Najlepszym piłkarzem 2019 roku został wybrany Cristiano Ronaldo, a agentem Jorge Mendes.

"Cristiano Ronaldo ma 35 lat i wciąż robi rzeczy, których ludzie nawet sobie nie wyobrażają"

Gdy odebrał swoją nagrodę wypowiedział się na temat przyszłości Ronaldo. Zaczął jednak od komplementów: - Cristiano Ronaldo jest najlepszym piłkarzem wszech czasów. Jest przykładem dla młodych ludzi, w historii futbolu nie było drugiego takiego piłkarza. Jest kosmitą, który pochodzi z innej planety. Ma już 35 lat i wciąż robi rzeczy, których ludzie nawet sobie nie wyobrażają – mówił. 

Dlaczego brakuje w Polsce mocnych klubów? Chodzi o markę polskich piłkarzy

Zobacz wideo

- Ronaldo pozostanie w Juventusie, ponieważ jest tam szczęśliwy i chce wygrywać. We Włoszech jest trudniej zdobywać bramki, ale robi to i nadal będzie to robił. Dwa sezony temu ludzie mówili, że to już koniec. Zamiast tego strzelił najpiękniejszą bramkę w historii Realu Madryt oraz Juventusu. Dwa tygodnie temu zdobył gola głową na wysokości, której nie osiągają nawet gracze NBA - stwierdził. 

W trwającym sezonie Cristiano Ronaldo wystąpił w 21 meczach Juventusu. Zdobył 12 goli i zanotował dwie asysty.

Więcej o:
Komentarze (6)
Agent zdradził, co z przyszłością Cristiano Ronaldo. "Ludzie mówili, że to już koniec"
Zaloguj się
 • dstawicki

  0

  No Ronaldo ponoć najlepszy ale i tak zaraz zjawi się jakiś pseudo ranking i będzie tuż za Messim albo nic nie wart Neymarem :)

 • boliver

  0

  Odgrzewane flaki,,

 • kaktus118

  Oceniono 1 raz -1

  "Dwa tygodnie temu zdobył gola głową na wysokości, której nie osiągają nawet gracze NBA"

  Znowu te bzdury. Dosiężny 70 cm, który osiągnął Ronaldo przy tej bramce, to przeciętna w NBA. Jordan, do którego porównywał się narcyzek osiągał skok dosiężny ponad 120 cm.

 • kisssmyass

  Oceniono 1 raz -1

  no to Lewandowski będzie chyba musiał wziąć lekcje gry w koszykówkę ażeby nauczyć się tak podskakiwać jak mistrz Ronaldo......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX