Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Grzegorz Krychowiak opowiedział jak wygląda jego dzień. Do klubu przyjeżdża dwie godziny przed treningiem. Wieczorami nie ogląda meczów

W klubie jest już dwie godziny przed treningiem, po nim nie od razu wraca do domu. Później obowiązkowa sjesta i do końca dnia ani słowa o futbolu. W rozmowie z tygodnikiem Piłka Nożna, Grzegorz Krychowiak zdradził jak wygląda jego dzień.

Grzegorz Krychowiak ma za sobą świetną rundę w Lokomotiwie Moskwa. W 24 meczach zdobył 9 bramek, dołożył 3 asysty i był kluczowym zawodnikiem piątego zespołu ligi rosyjskiej. Dzięki temu znalazł się w najlepszej jedenastce ligi rosyjskiej po rundzie jesiennej. Jego zespół do lidera - Zenita traci aż 11 punktów, ale na kolejnych miejscach różnice są minimalne. FK Krasnodar ma 35 punków, a kolejne: Rostów, CSKA Moskwa i Lokomotiw po 34. Rosyjskie drużyny wrócą do ligowej rywalizacji pod koniec lutego.

Sporo pracy, ale i obowiązkowa sjesta  

Krychowiak powiedział w wywiadzie dla Piłki Nożnej, że kluczowa dla poprawy jego skuteczności była zmiana pozycji. Teraz gra wyżej, dzięki czemu częściej może uderzać na bramkę rywali. Ale za dobrą formą stoi też jeszcze większy profesjonalizm, z którego Krychowiak znany był już wcześniej. - Mówiąc jednak zupełnie poważnie, zdaję sobie sprawę, że z każdym upływającym rokiem muszę poświęcać jeszcze więcej czasu na profesjonalne podejście do zawodu. Jeszcze lepiej jeść, więcej wypoczywać, więcej pracować przed i po treningach. To klucz do utrzymywania wysokiej formy i unikania kontuzji. Z wiekiem piłkarz zyskuje świadomość, poznaje własne ciało. Dziś dokładnie wiem, czego potrzebuję – tłumaczył.

Grzegorz Krychowiak zainwestował w nowy biznes

Zobacz wideo

Opisał też jak wygląda jego dzień. - Na pracę indywidualną poświęcam czas przed treningiem, dlatego w klubie pojawiam się dwie godziny wcześniej. Mnie ciężki trening odpowiada, a trener Jurij Siomin przykłada dużą wagę do odpowiedniego przygotowania fizycznego. Po zajęciach również od razu nie uciekam do domu. Pracuję nad regeneracją, z fizjoterapeutami, rozciągam się – mówił Piłce Nożnej.

W domu wraca około piętnastej i zaczyna od obowiązkowej godzinnej sjesty. Później odcina się od piłki. - Jak ludzie, którzy wracają z biur i do następnego rana nie myślą o pracy. Nie oglądam wieczorami ośmiu meczów, zajmuję się innymi sprawami - zaznaczył.

Więcej o:
Komentarze (16)
Grzegorz Krychowiak opowiedział jak wygląda jego dzień. Do klubu przyjeżdża dwie godziny przed treningiem. Wieczorami nie ogląda meczów
Zaloguj się
 • nelsonpuszysty

  Oceniono 8 razy 0

  Szkoda, że nie ogląda, mógłby zobaczyć w akcji naprawdę dobrych graczy.

 • mgz

  Oceniono 4 razy 0

  Dwie godziny przed treningiem to przyjezdzal przed slubem.
  Teraz bedzie przyjezdzal na trening szesc godzin przed.

 • dawacsiano

  Oceniono 8 razy 0

  Pejcz i kula w usta. I tak do nastepnego dnia.

 • kichchi

  Oceniono 6 razy 0

  profesjonalista ale rzemieslnik , ani talent a tym bardziej artysta

 • andrzej.duxa

  Oceniono 3 razy -1

  odetchnie po coming outcie

 • s0nar

  Oceniono 2 razy -2

  Przecież tego drewniaka piłka nigdy nie interesuje, bo to zwykły toporny cieć.

 • kisssmyass

  Oceniono 2 razy -2

  Hehehe, jakoś nigdy nie przyszło mi to na myśl. Ale skoro już o tym mowa to pierwsze co mi przyszło na myśl to zdziwienie że Grześ nie śpi z piłką w dupce.

 • hujowalatarka

  Oceniono 2 razy -2

  Jeżeli kogoś interesuje, co robi Krychowiak po meczu to mu współczuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX